Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már teljesen kivagyok, mit...

Már teljesen kivagyok, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
kisfiam 9 hónapos. alig eszik a tápszeren kívül valamit. 4 hónaposan kedztem hozzátáplálni, szépen haladtunk. aztán 5 hósan elkapott egy vírust, és azóta nem bírom kanállal megetetni. nem hisznek nekem hogy nem lehet, pedig tényleg nem. Jelenleg így néz ki a napunk: reggel 200-225ml tápszer, rá 4 órára gyülmcs, az már majdnem efgy üveg lecsúszik, ez hatalmas eredmény. Erre 3 órára ha kibírja addig, nem mindig, mert nem mindig eszik annyit, megint 200 ml tápszer. ha megyek valahova délután ekkor délután is tápszert kap különben nem tudnék elindulni egy óra múlva üvöltene, de ha otthon vagyunk próbálkozok a főzivel, ebből van h megeszik háromnegyed üveggel, de inkább féllel, azt is keservesen, és ezutám estére megint tápszer. vettünk etető széket, fektetve nem eszik, ülve elmászik előlem. de néha fel sem emeli a fejét, nem nyitja ki a száját. el vagyok keseredve. persze, jó hogy legalalább a tápszert megeszik. darabos kajára öklendezik, általában. már borzasztó rossz hogy így kínlódunk a kanállal..mit tennétek a helymeben? köszönöm előre is
2009. aug. 20. 13:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is betegség után küzdöttünk ilyesmivel, és nálunk az jött be, hogy a panadol szirup adagolójával és kanállal felváltva etettem. Aztán az adagolóval már csak játszott és a kanállal etettem, de most ne darabossal próbálkozz, hanem turmixold. Majd 1-2 hét múlva megint kezdheted a darabosat, ha már van kedve kanállal enni. Remélem menni fog. Sok sikert! És türelem!

2009. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!