Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha az egy éves babám...

Baj, ha az egy éves babám reggelire és vacsorára csak tápszert kap?

Figyelt kérdés

Itt olvasom, h más ennyi idős baba a tápszer mellé eszik mást is. Az én kislányom reggelire jó, ha másfél dl tápszert megeszik.(fél8-kor, ekkor ébred-kel). Ezután Ő még 10kor is nagy nehezen eszik. Igaz, fogzik a hátsó fogakkal.

A vacsora is kb 2-2.5dl tápszer, és alszik. Előtte 5 körül uzsonnázik.

Akkor én most ezt így nem jól csinálom?

(Ja, a fogzás miatt nem hízott most semmit sem. Lehet, h én is tehetek róla?)


2009. aug. 20. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Még igy is kevéske tejet/tápit iszik, ugyhogy add csak neki reggel és este, kell az ilyen állati fehérje. Ha ő a reggeli tápi mögé nem kiván mondjuk vajas-sajtos kiflit, akkor nem kell még erőltetni. De a gyümit gondolom,amit 10 körül eszik kicsit dúsíthatod valami hízlalóval, pl pár kanál sinlac, túró, zabpehely vagy egyéb gabona, kis tejberizses gyümi, szóval kicsit hízlalhatod valamivel. Szerintem a saját főztöd tuti hízlalóbb, mint a bébiüvegesek, főleg ha már lisztes rántás is van benne meg több krumpli/rizs. A tejpépek is jól növelik a súlyt:)
2009. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos három hete nem akar enni. A tízórai gyümölcs sem kell már régóta. A főzelék is ímmel-ámmal. A tejpépet sem eszi, pedig eddig tuti kis kajcsis napirendünk volt. :((((
2009. aug. 20. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod, én is tápszert adok neki, amikor ébred, utána 10 óra előtt gyümi vagy valamilyen szendvics, ebédre főzelék, uzsira mostanában Sinlac, vacsira ismét tápszer és utána már alszik is. Az enyém hízik. Próbáld a gyümi mellé még a szendvicset, hátha megeszi. Az első válaszoló által írt dúsítók is tök jók. 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!