Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kötelező oltásokon kívűl...

A kötelező oltásokon kívűl adattatok még be valamit a babátoknak a plusz választható oltások közül? Melyiket?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 16:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha nem láttad volna az is le lett pontozva, aki nem adatta be! Miért baj, ha valaki nem ért veled egyet? Nem csak annyit írtál, hogy mindent beadattál, hanem még több "támadható" dolgot is.
2012. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

én nem tudom ki pontozott le kit.de miért nem ugy fogjátok fel ezt a pontozósdit hogy KIT ÉRDEKEL.nem pedig mint a gyerekek szitkozódtok.én beszüntetném azt a pontozást!!!

én soha senkit egyik kérdésnél sem pontozok le!azért tettem fel ezt a kérdést mert egy 23éves első babás paramami vagyok és hátha könnyebb lesz a döntés ha látom a többség mit csinált!!

2012. dec. 9. 14:08
 23/25 anonim ***** válasza:
13-as vagyok aki fel háborodott. Hol látsz te támadható dolgot? Ott hogy nem ítélem el, vagy ott hogy beadatta. Vagy az bántja a szemed, hogy állam bácsi sunnyog. Mi nem tetszik. Szerintem az hogy mindenkinek magának kell mérlegelni, mert az ő gyereke. Én úgy döntöttem be adatom, akkor ebben mi kivetnivaló van??? Na mindegy letojom, nem írok ide többet, nem is olvasok itt semmit, mert csak felmérgelem magam. Pontozzátok egymást hűségesen, ha ez boldoggá tesz titeket. Mert aki nem ért veletek egyet, egyből hülye.
2012. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
engem is le pontozott valaki.csak nem értem mér .
2012. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Katucika0912 ***** válasza:

Tényleg nem értem miért lettem én is lepontozva , de mindegy is , köönösebben nem hat meg :D

Csak egy kérdés lett fweltéve, az ember válaszol és ha valakinek nem teszik a válasz lepontozzák ! Egyébkénzt meg az sose meri vállalni aki lepontoz , csak a p...ja nagy ..

2013. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!