Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez 6 hónapos kislányo...

Mi lehet ez 6 hónapos kislányomnál? Forduljak orvoshoz vele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az esti szoptatások alkalmával a kínok kínját álljuk ki, Ő azért mert fáj valamije, én azért, mert megszakad a szívem, annyira sajnálom. Tehát szoptatom, majd a második korty után elkezd nyögni, aztán egyre hangosabban (pedig jön a tej bőven), majd ezt méghangosabb sírás követi. Ilyenkor a cicit is kiköpi. 10 perc séta, masszázs, újra próbálom, megitn ez van. Néha egy-egy szélgörcs kijön belőle, lerakom, elalszik, majd 3 óra múlva felsír, felveszem, masszír, pukizás, vissza alvás. Ez őrület, minden nap ez van, és csak este és éjjel. Napközben vidáman pukizik, kakil, semmi baja.
2009. aug. 19. 21:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy jön a foga, és este fáradtabb, ezért rossz este
2009. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

korábban is voltak ilyen estéitek?úgy értem mondjuk születése után?érdekes mert nekem 3 gyerekem van és mindegyiknél inkább kisebb korukban voltak ilyen gondok(most is küzdünk sokszor a 6 hetes manómmal)6 hónaps korukra álltalában már nem voltak ilyen gondok.Gondolom már kap mást is az anyatejen kivül....

Miket adsz neki enni?nem lehet hogy valami bántja a pociját?ha csak anyatejes akkor nincsen ötletem:( de ha már van hozzátáplálás akkor gondold végig miket kap hátha valamelyik ételt nem bírja.üdv 3 gyermekes anyuka

2009. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De ez már hónapok óta így van. Foga még nincs.
2009. aug. 19. 21:41
 4/22 A kérdező kommentje:
Csak anyatejes, próbálkoztam almával, barackkal, nem fogadja el. Mostmár komolyan aggódom miatta.
2009. aug. 19. 21:42
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem próbáltátok fél órával korábbra hozni a fürdetést, esti szopit? Lehet, hogy már nagyon fáradt, éhes, de már nincs ereje szopizni!
2009. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nincsen tejallergiája? Te nem eszel puffasztó ételeket (lecső, káposzta, bab, paprika, karfiol, karalábé) ? Sok baba nem bírja, ha anya tejet iszik pl.
2009. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Próbáltuk előbbre hozni, éppen tegnap beszéltünk erről a férjemmel, hogy hátha ez a probléma, de ugyan ez volt. Az éjjelek is ilyenek. Azt mondanám, hogy a hasa fáj, mert az esetek nagy részében pukik kísérik a felsírásokat, de létezhet, hogy nappal nincs ilyen gond csak este és éjjel? Egyszerűen nem értem, aggódom miatta, és nagyon fáradt is vagyok már, mert mire elalszom éppen felsír, utána persze megint nem bírok elaludni.... :-((((((
2009. aug. 19. 21:46
 8/22 anonim ***** válasza:

Sztem ha tejallergiája lenne az napközben is okozna tüneteket nem csak este....

A súlya gyarapszik rendesen?

Én azt mondom Neked ha régóta vannak ezek a tünetek emlitsd mg a védőnőnek vagy az orvosnak,oké hogy adjuk a tanácsokat de lehet hogy valami más áll a háttérben,és nem megijeszteni akarlak.Én is leviszem a gyerekeket a dokihoz(sokszor potyára)ha valami nyugtalanit.inkább mondja hogy semmi gond .Espumisant és hasonlókat próbáltatok már?

2009. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Tejet iszom, kb. 4 dl-t egy nap (két koffeinmentes tejeskávét), puffasztó ételeket nem eszem. Lehet a tejtől? Akkor nem iszom. De akkor napközben is lenne, nem? Bocs ha értetlen vagyok.
2009. aug. 19. 21:47
 10/22 anonim ***** válasza:
lehet a tejtől de mondom sztem akkor napközben is lennének tünetei nem csak este.Gondolom a tejeskávékat és a tejet nem egy napszakban iszod mert akkor érthető lenne.kb 8-12 óra mire a tejcibe jut amit megeszel....
2009. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!