Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol pár hónapos baba és egy...

Ahol pár hónapos baba és egy nagytesó is van, ti hogy ültök az autóban?

Figyelt kérdés

A nagytesó 2,5 lesz mire megszületik a kicsi. Ő már régóta egyedül ül hátul, én az anyós ülésen és apu vezet.

Ha megszületik a pici, akkor üljek velük hátra? Vagy ellesznek együtt? Az a baj, hogy a két gyerekülés közé nem lesz túl kényelmes geülni. Viszont ha maradok elől, akkor a pici arcát nem is fogom látni, mivel a hordozó hátrafelé lesz.


2009. aug. 19. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Ó,én is hátul ülők!

1* volt,hogy előre ültem. És nagyon nem éreztem jól maga. /10 hónapos/Elég nagy a kocsink én hátra ülők velük, ha megszületik a tesó ő 1,5 éves lesz nem bíznám a "nagy" tesóra hogy cumit dug a szájába ,lehet ,hogy nem lenne jó vége!

2009. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk úgy alakult ki, hogy én hátul ülök a Nagylány mellett (26 hónapos), a Picike az anyósülésen (6 hónapos), Apa pedig vezet! :-) Így látom mindkét Manócskát! :-)
2009. aug. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Jaj drágáim,most az a baj ,hogy hátul ülök!?

Szánalom!

2009. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a sokféle választ. Majd kitapasztalom, melyik a legjobb. Amúgy az első gyerek mellett én is addig ültem hátul, amíg hordozóban volt.
2009. aug. 21. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!