Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol pár hónapos baba és egy...

Ahol pár hónapos baba és egy nagytesó is van, ti hogy ültök az autóban?

Figyelt kérdés

A nagytesó 2,5 lesz mire megszületik a kicsi. Ő már régóta egyedül ül hátul, én az anyós ülésen és apu vezet.

Ha megszületik a pici, akkor üljek velük hátra? Vagy ellesznek együtt? Az a baj, hogy a két gyerekülés közé nem lesz túl kényelmes geülni. Viszont ha maradok elől, akkor a pici arcát nem is fogom látni, mivel a hordozó hátrafelé lesz.


2009. aug. 19. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 2,5 év van a kicsik között,és kénytelen voltam vagyok Őket hátra tenni én pedig előre ülök,mivel vezetek.

Soha semmi probléma nem volt utazás közben velük.

2009. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én soha nem ülök hátra.
2009. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok igen sajna a kicsit nem látom
2009. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi. Én is abban bízok, hogy ellesznek együtt. Végülis a nagy el tudja szórakoztatni vagy odaadja a cumiját stb.

Arra is gondoltam, hogy veszek olyan tükröt, amit az ülés háttámlájára kell tenni és láthatom benne a pici arcát.

2009. aug. 19. 20:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megséteni, de szerintem ennyit kibír a gyerek "nélküled". Ha meg valami baj van akkor megállatok és kész...
2009. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy nem bírja ki nélkülem. Csak olyan rémképeim vannak, hogy pl: büfizik és félrenyel, én meg azt hiszem, hogy békésen alszik. Meg a nagytesótól is kitellik, hogy valamit a szájába dug, stb.

Szóval csak ezért szeretném látni az arcát.

2009. aug. 19. 20:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Vegyél hátra egy gyermek visszapillantó tükröt abból látod a picit, és tudsz elől ülni.

De ha csak 3 utaztok akkor rakd előre magad mellé.

2009. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én sosem ülök hátra,v. vezetek,v. az anyósülésen ülök.Rosszul járna a gyerek,ha hátra ülnék...Félre nem nyel,mert nincs a kocsiba evés-ivás.Ivás is csak ha elindulunk v. megállunk.Kivéve hosszú piros lámpa(amelyiket tudom hogy az)és nagyon meleg van akkor esetleg iszik.
2009. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én sem adok az autóban enni-inni.Max bukik,de a hordozóba nem fekszik annyira,hogy ne tudná kiköpni,nem hanyatt van.

A tükör jó ötlet,de én feleslegesnek tartom.Én magam mellé nem tehetem előre,mert nem tudom kikapcsolni a légzsákot,így meg szabályellenes.Egymást nem érik el rendesen a mi autónkba,ha ablak mellett van mindkettő.

2009. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak én ülök hátra??? :):):)

Mostmár nem, de 13 hónapig hátraültem a gyerekek közé.

A nagy 9 éves. Biztos ami biztos alapon.

Már van rendes gyerekülés, így látom, hogy mit csinál a pici.

2009. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!