Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek adjatok tanácsot!...

Kérlek adjatok tanácsot! Teljesen kétségbe vagyok esve, nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
11 hónapos kislányom van,aki napközben nem hajlandó akármilyen álmos se sehol máshol aludni,csak a babakocsiba.Ez nem mehet így sokáig.Tegnap ugy megijeszett egyik ismerősöm,most megy fel oviba a picurja és neki se hajlandó máshogy elaludni még most se 3 évesen csak így.Hogy szoktassam le róla?Most is elaludt cicin,és betettem az ágyába,de egyszerre felkelt,és visított mint akit ölnek,és nem tudtam elaltatni.Betettem a babakocsiba,ott meg mint egy kisangyak,fél perc alatt elaludt.Segítenétek,hogy hogy szoktassam erről le?
2009. aug. 19. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne rakd át a babakocsiba. Persze, hogy üvölt, mert tudja, hogy eléri vele amit akar.
2009. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ringatod a kocsiban? Vagy csak ugyanúgy áll, mint a kiságy? Nem lehet, hogy méretbeli különbség a gond? (most csak próbálom elképzelni, mi különbség lehet az ő szemszögükből az ágy és a babakocsi között). Esetleg neki a babakocsi nagyobb biztonságot ad, jobban körbeburkolja. Nem tudod az ágyat is hasonlóan kialakítani? (hozzáteszem, lehet h hülyeség)
2009. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ringatom a kocsit.köszönöm a gyors válaszokat.nekem egyik se hülyeség.minden válasz hasznos
2009. aug. 19. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezd azzal, hogy nem ringatod, utána jöhet az ágy, ha már megszokta, a mozdulatlan altatást.
2009. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt az oldalt ajánlom, én innen merítettem ötleteket és kértem tanácsot. Bármibe is fogsz, ragaszkodj hozzá és akármilyen nehéz is, vidd véghez ha elkezded.

[link]

2009. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell átteni a kocsiba,kis üvöltés és kész,megfogja szokni,így csak azt fogod elérni,hogy mindenért így fog üvölteni.Ha még kicsi lenne és nem vennéd ölbe,azt mondanám az nem ok,de az,hogy csak a ringásért sikít az már nem kóser...

Ismerősöm fia dettó ugyanez volt,de őt nem ringatni kellett hanem rázni,szó szerint és csak úgy aludt el,egyszer voltam nálunk pont alvós időben,azt mondták rázzam mert csak úgy alszik el,én elkezdtem ringatni mert durván nem mertem rázni,bejött ismim,hogy ez így nem jó,úgy rázzam mint ha az ideg rángatna...hát a babakocsi nem kicsit ment tropára...

2009. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Védőnőm mesélte, hogy a bátyja csak babakocsiban és ha ringatták volt hajlandó elaludni éjjel nappal. Apa anya felváltva ringatták. Apa egyszer félálomban keresve a tolókart nagyobbat csapott a kocsira, a gyerek kicsit ugrott benne (nem lett baja) és azóta nem kellett a babakocsiban ringatni.

Nem követendő példának írtam , hiszen csak véletlen volt ez is, csak hogy ilyen is van.

2009. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!