Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő korától játszott...

Mennyi idő korától játszott el egyedül a babátok?

Figyelt kérdés
A lányom 3 hónapos és nem nagyon van el egyedül.Teljesen tanácstalan vagyok h mit csináljak mert valaki azt mondja hagyjam sírni h szokja h egyedül is kell lennie valaki szerint meg foglalkozzak vele amennyit igényel mert most én vagyok neki a világ.De ha most mindig rajtam csüng akkor később h lesz el egyedül?
2009. aug. 19. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajjaj.... Az enyém 15 hónapos, de csak akkor van el egyedül, ha valami olyat talál, ami leköti, de akkor is állandóan rajta kell tartanom a szemem. Szóval ez ilyen időszak, egy 3 hónapos ahhoz még túl picike, hogy egyedül ellegyen. Persze vehetsz neki játszószőnyeget, abban elvan, de akkor is valószínűleg mellette kell lenned, egyébként sírni fog. Ha konyhában vagy máshol dolgod van, akkor vidd magaddal a hordozóban vagy kendővel kösd magadra. Remélem azért tudtam segíteni kicsit.
2009. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az enyém is folyton igényelte a foglalkozást, vele voltam egész nap , nem hagytam sírni aztán 3 hós kora óta elvan egyedül is, de vannak olyan napok amikor egy pillanatra sem lehet letenni, akkor hurcolászom, másnap meg rám se bagózik, minden bab más
2009. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én picikém 15 hós és kb 1 hónapja játszik el egyedül de max:20 perc utána új játékot keresünk és vagy bejön vagy nem.
2009. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!