Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos körüli babátok...

9 hónapos körüli babátok mennyire aktív? Mennyit foglalkoztok vele? Miket játszotok? Mennyit alszik napközben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nap közben a járókában van.Csak délután játszunk együtt.Ilyenkor kiveszem a járókájából,és mozoghat kedvére.Így én is eltudom végezni a dolgomat.Pici kora óta így szoktattam,így nincs semmi gondunk vele.
2009. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az első baba, valószinűleg elrontottuk.

Régebben kb 20 percet játszott a járókába, most már úgy sem tudom belerakni, hogy mellette ülök.

Babakocsival viszem sétálni,játszunk együtt a szőnyegen. Most kb 3 hete van az, hogy még wc-re sem mehetek, mert egyből sír. Ez a 8 hónaposok szorongása, utána olvastam, azért van, mert ha nem lát, azt hiszi,hogy eltűntem, rossz lehet neki. Most jobban ragaszkodik, mint eddig.

Anyura mondjuk bármikor rábízhatom, őt jól ismeri.

Éjjel alszik 10 órát, este 8-reggel 6-ig. Délelőtt 1-et, délután 1,5 órát.

2009. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!