Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátokkal hogyan...

1 éves babátokkal hogyan foglalkoztok, miket tanultok, játszotok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam tegnap töltötte be az első évét, amit imád, az a labdázás, nagyon ügyesen dobja, még lepattintani is tudja, egy és két kézzel is, ilyenkor meg is tapsoljuk.


Van 1-2 rövid mesekönyve ezeket olvasgatjuk, és a képeken lévő állatokról elmondom melyik mi és milyen hangot ad ki.


Imád nézelődni az ablakon kifelé, és én meg közben mondom, hogy milyen autó, biciklis, stb megy el, milyen színű.

Kedvence egyébként egy nagy doboz ruhacsipesz, rácsipeszeljük a ruhácskájára, ő meg ügyesen leszedegeti.


Most kezdi értékelni a tanuló kutyust, a mondókákat én is énekelem, és ezt nagyon szereti.

2010. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod, Isten éltesse a kicsidet!

Mi 15.-én leszünk egy évesek, a lányom is szereti a kis könyveit, az autókat nézegetni, mindenből mindent ki-és bepakolni, megmutatja a lámpát, de leginkább csak felnéz ha kérdezzük, próbálgatom a testrészeket nála de csak az orrát mutatta meg egyszer :)

2010. jún. 4. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!