Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír sokat a babám?

Miért sír sokat a babám?

Figyelt kérdés
Ha eszik, utána egy ideig nézeget, de aztán elkezd sírni. Nappal szinte alig alszik. Van úgy hogy evés után egy órával már keres ismét. Nem tudom, hogy ilyenkor adjak-e neki, vagy sem, hisz mindenki mást mond hogy kell-e pihenni a kis gyomrának vagy sem. Lehet, hogy nem elég neki a tejem? 6 hetes a babám. Azt észrevettem ha sűrűn adok neki, akkor a mellemben addig nem termelődik sok tej. Ja és még annyi, ha fel van véve legtöbbször elhallgat, dehát az ölemben mégsem aludhat egész nap, hisz így sincs időm semmit sem csinálni mellette.
2008. máj. 26. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell pihenni a gyomrának, ez egy régi rossz nézet. Anyatejjel nem lehet túltáplálni. Igény szerinti és kizárólagos szoptatás mellett lesz bőven tejed, hisz szopi közben termelődik a tej. Fejni is teljesen felesleges. Vizzel ne most le a belein képződő védőréteget, hisz most alapozod meg az immunrendszerét! Tojd le a háztartást, olyan rövid időszak ez, megéri befektetni. Én sokat hurcoltam a babám, most lassan 4 hónapos, már szeret néha egyedül lenni. Vegyél kendőt!:) Sok sikert és türelmet!
2008. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én pici fiam, 3 hetes és másfél-két óránként eszik,talán ha egy etetés van egész nap amikor a 3 órát kibirja. Valószínű a te babád is hamar elfárad azért kér sűrűbben. Ha pedig úgy kívánja szerintem dajkáld olyan hamar felnőnek, hogy kikell használni ezt az időt amíg ragaszkodnak hozzánk. Tapasztalatból mondom a nagy fiam 12 éves. Úgyhogy szemeket becsukni és csak rájuk öszpontosítani.
2008. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló az én helyzetem is semmit nem tudok a 3 hónapos kisfiam mellett csinálni. Van hogy óránként eszik egy kicsit van hogy 3 óránként. Ha nem kap egyből akkor sir. Az egész napom szoptatásból és ringatásból áll. Szerintem ha majd tud ülni és elfoglalja magát változni fog.
2008. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!