Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet tehéntejet...

Mikortól lehet tehéntejet adni a babának?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
3 éves kortól
2009. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mikortól lehet áttérni a tápszerről tejre? Ebben az esetben milyen tejet adhatok, bolti tejet vagy inkább tehéntejet?

Tápszerről tehéntejre áttérni egészséges csecsemőnél 1 éves életkorban lehet. Mindenképpen jó minőségű, lehetőleg dobozos, eleinte alacsony zsírtartalmú tejet használjanak. Ideálisabb azonban még egy darabig (akár 3 éves korig) ún. 3-as jelzésű tápszereket használni, melyeket az utóbbi időben minden tápszercég gyártani kezdett. Ez valójában nem tápszer, hanem nagyon jó minőségű tejpor vassal, vitaminokkal, nyomelemekkel, ásványi anyagokkal dúsítva.

Dr. Gömöri Ágnes

2009. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elfeljtettem innen szedtem le: [link]
2009. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2
2009. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én lányom 1 éves. milupa junior 1+ babatejet kap. még nem merek tehéntejet adni neki, annyit riogatnak, hoyg csak 3 éves kor után szabad.
2009. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!