Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszeljek ki, hogy a...

Mit eszeljek ki, hogy a védőnőnek végre leessen: utálom, ha váratlanul állít be?

Figyelt kérdés

Mondtam többször is, hogy egyeztessünk időpontot, mert nem biztos, hogy itthon leszünk. Azt mondta, nem baj, majd becsenget, úgyis észreveszi,ha nem vagyunk itthon. Szóval nem vette a lapot.

Én meg egyszerűen utálom, ha váratlanul állít be, mert szeretek délelőtt, mikor a babám visszaalszik, egy szál pendelyben tévézni, vagy visszafeküdni, vagy habos fürdőt venni... és állandóan a magamra fordítható kis időmbe rondít bele.

Mit találjak ki? Segítsetek! :(


2009. aug. 16. 21:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj kilesni az ablakon,és ne engedd be.De miért mászkál hozzátok? Hozzánk az első hónapban 2x jött,azóta mi megyünk.
2009. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod, hogy jön, egyszerűen ne nyiss ajtót. Vagy nyisd ki az ajtót egy fürdő lepedőben, de ne engedd be, mondd meg neki, hogy épp nem alkalmas. A második ilyennél már időpontra fog menni szerintem.
2009. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézz ki rá egyszál semmiben, kócosan, és közöld, hogy felébresztett, és hogy hánykor jöhet vissza. :) Vagy egyszerűen közöld vele, hogy most nem érsz rá, és csukd be az ajtót. Vagy ne nyiss ajtót :D
2009. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Sajnos a bejövetel nálunk kaputelefonnal kezdődik, és nincs arra ablakunk, így nem tudok kilesni.

Sűrűn várom a postást, aktív vaterás vagyok, így muszáj felvenni a kaputelefont, arról nem is beszélve h a hangjára a holtak is felkelnek nem csak a gyerek :) Jáj kreatívnak kell lennem :)

De a fürdőlepedő jó 5let :)

2009. aug. 16. 21:47
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kaputelefon félre, esetleg ha mégis bejut ( mert ezek még az ajtó alatti résen is... )akkor, irj ki egy cetlit, hogy boltba vagy v valami! Nálunk régen még szerintem hallgaózott is, mert volt olyan hogy pont mentem ki ez meg félreérthetetlen pózban állt az ajtó elött. Én is utálom az ilyet...
2009. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
21:47-es vagyok akkor kaputelefon kilőve, nem tudom :D
2009. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ja azért jön többször mert ki kellett tölteni 4hetesen egy kérdőívet, de rossz papírt hozott, így visszajött, most meg kórházban voltunk és emiatt akar kijönni.
2009. aug. 16. 21:49
 8/20 anonim válasza:
100%

Szia!


Hát sajnos a védőnők ilyenek,tudom hozzánk is mindig akkor jött amikor bazira nem vártuk,másrészt valahogy jólesik nekik a terülj terülj asztalkám...mindegy:D

Amúgy meg érthető,a gyermekeink érdekében jön...

2009. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy inkább te mész hozzá, és kész. Neki van "ügyfélfogadási" ideje, te tudod mikor van, te döntöd el, hogy mikor mész.
2009. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is pont az ilyen hülyék miatt nincsen csengőnk igy kénytelen elötte telefonálni,és akkor is ha itt van,mert különben nem jut be... :)
2009. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!