Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel köszönnéd meg a védőnőne...

Mivel köszönnéd meg a védőnőnek a lelkiismeretes, segítőkész munkáját?

Figyelt kérdés
Lányom 10 hónapos lesz, és a múlt héten volt utoljára nálunk a védőnő, többet nem jön, de én tudom, hol találom meg.Onnantól kezdve, hogy terhes lettem, egészen idáig nagyon kedves, lelkes, aranyos volt.Mindig megnyugtatott, bátorított, soha nem mulasztott el egyetlen látogatást sem.Bármikor hívhattam, mindig felvette, ha nem, akkor ő hívott vissza.szóval nagyon meg voltam elégedve, szeretném megköszönni.Amit biztosan kap, az egy fotó a babáról valami idézettel.Mit adjak még?Ajándékcsomagot, virágcsokrot vagy cserepes virágot?Van valami ötleted?
2011. júl. 18. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi bonbont adtunk, de csak kutyafuttában találkoztunk, nem is tudtunk többet, mást.


Általában nem szívesen fogadnak el nagyobb dolgot a védőnők, a kép mellé szerintem egy ajándékcsomag tökéletes :) + egy kis virág. A csomag anyagilag jól variálható, egy kis cserepes virágtó növényke párszáz ft. Ne vidd túlzásba, mert zavarba hozod :)

2011. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem értem miért találkoztok most utoljára, még sokszor fogtok találkozni, 1, 2, 3 éves státuszon, ovi beiratásnál, iskolai beíratásnál, stb. vagy elköltöztök?


cserepes virág szerintem tökéletes :)

2011. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy faliórát adtam mivel akkor fejezte be az építkezést
2011. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sztem nyugdíjba megy v. máshol kapott állást .körzetet kapott.


kép és bonbon tökéletes.

2011. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Édesség vagy virág tökéletes. Ha nagyobbat akarsz, akkor ajándékcsomag.
2011. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nem akarom túlzásba vinni, csak valami jelképes apróságot, mert tényleg megérdemli.Én se értem, miért nem találkozunk többet.Mondjuk, mi ahová tanácsadásra járunk, ott nem ő dolgozik.Ő a terhesgondozást végezte, és házhoz jött mindig.A fél éves statust is itthon csinálta meg.
2011. júl. 18. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell szerintem ajándék, de ha mindenáron akarsz a kép és mellé egy bonbon bőven elég. Én is védőnő vagyok és nem az ajándék miatt tesszük a dolgunkat. Persze , ha kapunk valamit ,akkor az nekünk is egy visszajelzés. És érezzük, h valakinek fontos a munkánk.

Egyébként meg nem értem miért nem fogtok ezután találkozni, mivel 3 éves korig negyed évente kell családlátogatást végezni.

2011. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, tudom én azt, hogy a munkáját végzi, és nem vár semmit!De aki megérdemli, annak adok!Az orvosok elvárják, és az ápolónők is kapnak néha ezt-azt, hát miért ne, ha egyszer tényleg nagyon aranyos volt..
2011. júl. 18. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!