Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok inni a picurnak?...

Mit adtok inni a picurnak? Mennyi idős koráig veszitek a bébiitalokat, már ha veszitek, és utána?

Figyelt kérdés
Tudom, éppenséggel majd vizet is kaphat, de ha esetleg a későbbiekben(pl.3 éves)ücsit akar inni, milyet vesztek majd neki?
2009. aug. 16. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
bébiitalt (gyüm.lé)iszik hígítva. sajnos nem issza meg a vizet. próbáltam, de miután egész nap nem ivott, feladtam.
2009. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Vizet a nap nagy részében de ha nem iszik akkor kubu, baba tea felhigítva szinte nincs is íze. Van amikor nem higítok azt egy pillanat alatt megissza és kéri a következőt. 13 hónapos
2009. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kilenc honapos lesz a fiam es vizet kap, vagy cukrozatlan teat (csipkebogyo, vagy vmilyen gyumolcsteat).

Gyumolcslevet max uzsonna helyett kapott eddig, mert az uzsija gyumolcs alapban es ezek a babaknak szant gyumolcslevek boven tartalmaznak annyi energiat, ami a gyumit kivaltja. Mondjuk hozzateszem, hogy az en babam meg mindig igencsak jo sulyban van, ezert nem akarom hizlalni a cukrozott levekkel, nasikkal, nah meg nem is igenyli egyenlore.

2009. aug. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!