Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok inni a picurnak?...

Mit adtok inni a picurnak? Mennyi idős koráig veszitek a bébiitalokat, már ha veszitek, és utána?

Figyelt kérdés
Tudom, éppenséggel majd vizet is kaphat, de ha esetleg a későbbiekben(pl.3 éves)ücsit akar inni, milyet vesztek majd neki?
2009. aug. 16. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Most még vizet iszunk. Későbbiekben vannak ezek a babalöttyök majd azt, de esetleg rostos ital egy kis vízzel felhígítva. Az a baj, hogy annyi minden van ezekben az italokban...nem nagyon akarom majd odaadni, de ha kéri természetesen adok neki...de most egyelőre marad a víz.
2009. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vizet,vagy tejet.Üdítőt vagy babaitalt nem.Mindenben van mindenféle adalékanyag.Ha nagyon kér,akkor néha tiszta gyümölcsszörpöt vagy lét,vízzel higítva.
2009. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
6 hós a fiam. 3 hós kora óta iszik vizet,teát és babaitalokat.Később sztem majd rostosokat amiben nincs tartósító.Kubu,Cappy,stb.
2009. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hol van még a 3 év.... Akkor meg amúgy is megmondja, hogy mit akar inni, hidd el:-)

Én kizárólag vizet adok neki!

Teát is csk 2X ivott 1-1 hétig, mikor beteg volt.

2009. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szívem szerint én is vizet adnék Neki, de ha nem issza meg, akkor nem tudok mit tenni. Próbálkoztam, de szinte egész napos nemivások után kénytelen voltam adni gyümölcslevet. Így azt issza, de szerencsére azt sikerült elérni nála, hogy kb. 30 ml gyümölcsléhez öntök kb. 130-140 ml vizet és épphogy színe van és így megissza. De ebből a keverékből aztán ilyen melegben megiszik 7-8 adagot is. :) 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 10 hós és többnyire vizet iszik. Ezenkívül szokott frissen facsart gyümölcslevet is kapni és babateát is. Kb ovis koráig mindenképpen ezeket fogja csak kapni. Utána már jöhetnek a "felnőtt" gyümölcslevek is.
2009. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

vizet

örülök, hogy megissza

2009. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos fiam eddig szinte csak vizet ivott, aztán vettük neki a kubut, na most meg szinte csak az kellene neki. Már most figyelni kell. Amúgy szerintem a kubu a legjobb abban nincs tartósítószer.
2009. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se issza meg a vízet így marad a gyümilé. A teából se issza meg a port és azt se amit én készítek neki(sajna).Kubut is imádja, én is hígítom őket vízzel.szoktam neki csinálni 100%-os gyümilevet. Most könnyű narancsból vagy szőlőből, almából, körtéből.Nekem is képes inkább szomjan halni de akkor se issza meg a vízet.Ezekből nekem is 5-6 üveggel elmegy a nap az anyatej mellett.A gyerek gyümilevekben és a kubuiban nincs cukor és tartósító én azért ezt adom neki.
2009. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Bébiitalt ivott a fiam 6-7 hónapig, utána meg 100%-os almalevet (a drágábbakat, Pfanner, Hohes-C).

11 hótól Kubut iszik vegyesen almalével.

Csak napi 1-2 pohár a többi víz vagy tej.

13 hónapos múlt

2009. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!