Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hintáról?

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 16. 15:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi írigy embert a világon!ez felháborító!Nyugodtan vedd meg a hintát, nekünk is volt, nagyon szerette a kislányom, de ez gyerekfüggő.Reméljük a te gyermeked is szeretni fogja.:) Az írigy barmokkal meg ne foglalkozz!
2009. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is a dzsungeles van meg de nem bántam meg hogy megvettem, nagyon jó!!!!!!!!!!!!Imádta, nem túlzással!
2009. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, már megvettem, de akinek elmondtam mennyi volt, kiakadt! Én szégyenlem magam amiért meg tudom venni a picinek! Amikor anno babakocsit vettünk 150-ért konkrétan leszúrtak, hogy nem lehetek ilyen hülye, meg hogy képzelem... Miért sajnálják a kicsimtől???
2009. aug. 16. 22:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ne aggódj nem te tehetsz az árakról, és ha nem vagy a gagyi híve akkor csak örülhetsz, hogy neked telik a minőségi dolgokra.Mi sem olcsó babakocsit vettünk a legelején, és mi is megkaptuk, hogy hogy vehettünk ilyen drága babakocsit.Ahol lakom(vidék, kisváros), itt mindenkinek szutyok olcsó babakocsija van, és nagyon írígyek, ha valakinek telik jobb minőségűre.Aztán később amikor sportkocsit vettünk, akkor jól megjártam , mert olcsó(xart vettem 15 ezerért, ami kb egy napot lett használva, mert egyszerűen írányíthatatlan,össze vissza megy.amikor kipróbáltuk, akkor jól ment, de a gyerek 11 kg jával már szinte írányíthatatlan.Ezután a 15 ezer pénzkidobás után kénytelenek voltunk megvenni a jobb minőséget, 50 ezerért vettünk egy legolcsóbb minőségi Peg Peregot.Szóval nálam sajnos bejött, hogy olcsó húsnak híg a leve.:( tanultam az esetből.Mondjuk a férjem nem engedte, mert én az elején is a drágábbat akartam, aztán ő mondta asszony írány a bababolt, ez tolhatatlan, vegyük meg amelyiket először akartad.Ez tökéletes, mindeki dícséri, de írigy embereknek ha kérdezik, nem mondom meg az árát, inkább más témát találok.Írigy emberek mindig lesznek és voltak, ne törődj velük.:)
2009. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!