Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hintáról?

Figyelt kérdés

[link]


Az érdekel, hogy érdemes-e megvenni, hisz csak 3 éves koráig lehet használni.

A másik pedig. Akinek van az könnyen felszerelte?


2011. jan. 15. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, szerintem hasznos.

De a teszveszen vagy vaterán (már nem tudom, melyiken) jóval olcsóbban láttam az újat is!

2011. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ha beírod itt a keresőbe, találsz véleményt bőven! :)
2011. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól néz ki. Kérdés mennyire bírja a strapát. Amég ülni nem tudó babáknak is jó. De nekem a kemény műanyagból készült hinta biztonságosabbnak tűnik.
2011. jan. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Karácsonyra vettük, 6 hónapos fiamnak. Nagyon szuper és nagyon élvezi. Egészséges mert igazodik a hátához is. Nagyon jókat szundít benne:)

Az anyaga elég masszív, biztos fogja bírni a strapát, nekem olyannak tűnik mint a felnőtt függőágy anyaga.

Könnyen felszereltük, a nappaliba és a gyerekszobába is fúrtunk fel kampót(ez férfi munka), de áttenni egyik helyről a másikra nekem is megy.

2011. jan. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven megéri megvenni, főleg ha rugót is veszel hozzá. Amikor én vettem, akkor a rugó ajándék volt. A teszveszes hintákkal kapcsolatban az a véleményem, hogy ott is csak használt, eredetit Adamot vennék. A barátnőmnek van ilyen házilag készített új, de a kötele olyan silány, hogy abba eg 10 dekás babát sem tennék.
2011. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!