Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » óriási probléma? Bővebben lent

óriási probléma? Bővebben lent

Figyelt kérdés
nagyon kiütéses a fiam feneke de mármár hólyagos ma délelőtt meg vérzett a bőre,sudocreamet használok,most mit tegyek annyira sajnálom
2009. aug. 16. 13:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy a Dm-ben is lehet kapni.
2009. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

a borax is gombaölő ám!olvastam hogy azt is sokan ajánlottátok..


figyu! miket esztek már? nem az csípi ki a popsiját?

egy csomó kaja csinál savasabb székletet.. rakd rendbe a popóügyeket.. a doki majd megmondja mivel. lényeg hogy nyílt seb ne legyen,mert azon bejutnak a kórokozók.. és a pelus alatt bizony kevés a szellőzés..még ha légáteresztő is.. ha hólyagok vannak az lehet gomba is de óvatosan szabad csak kijelenteni ezt..

szerintem a langyos vizes lemosás mindenféle popótörlő helyett tök jó.. és van még tejcid?

nekem mindenféle bőrbajra jó volt.. levegőztesd a popókáját és ha van anyatejcid akkor azzal töröld át neki..teli van védőanyagokkal:)

a semleges popsikrém is nagyon hasznos mi az ung. infantumot VII. krémet használtuk.. nagyon néha sudo-t meg neogranormont... a dokidnak mutasd meg.. ő tutira tud segíeni.. mi a koszmóval szenvedtünk az elsőnél... tudom mennyire nyugtalanító ami másoknál egy egyszerű kis semmiség ...


jobbulást a kis sebes popsisnak:)

2009. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%

szelloztesd sokat, hagyd szabadon a popsijat

sudocennel allj le

gyogyszertari popsikenocs

ritkan kamillas kendovel attorolni (de tenyleg ritkan, mert amellett, hogy jo gyulladascsokkento, szaritja a bort)


szegeny kicsi :(

2009. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
76%

Én hintőporozom a popsiját a gyereknek és akkor biztos nem izzad be és nem pállik be a kis bőre.

Canesten nyugodtan és nem tudom milyen pelust használsz, de egy időre 1-2 hétre vegyél Pamperst vagy Libero-t.

2009. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!