Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » óriási probléma? Bővebben lent

óriási probléma? Bővebben lent

Figyelt kérdés
nagyon kiütéses a fiam feneke de mármár hólyagos ma délelőtt meg vérzett a bőre,sudocreamet használok,most mit tegyek annyira sajnálom
2009. aug. 16. 13:19
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
nekünk nem a pelenka a baj hanem a fogacska
2009. aug. 16. 13:57
 12/24 A kérdező kommentje:
ha veszek bóraxos ecsetelőt a segit?vény nélkül kapható most néztem
2009. aug. 16. 14:07
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Van otthon kamillád? Azzal mosd le és utána használj neogranormon-t. Anyáinknál bevált! A sudo-t pedig csak napi 3 alkalommal szabad használni rá is van írva.
2009. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
9%

Sudokremet nem szabad ennyit használni.

Borax nem jó erre és elvileg csak vényre kapható.

Holnap hétfő, fel tudod hívni az orvosodat. Én addig neogranormonnal kenném.

2009. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A kamilla is jó ötlet,de szerintem a boraxot kérdezd meg a dokitól!!!!!!(telefonon nem tudod felhívni????)Nekünk jó volt,de nem biztos,hogy nektek is jó.
2009. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
csak kaki után kentem sudoval.jó veszek neugranormant.2 honapja volt már ilyen de akkor nem volt hólyag akkor azt mondta a dokinő vagyek canestent most is kentem vele,az is lehet hogy ezzel csesztem el.
2009. aug. 16. 14:14
 17/24 anonim ***** válasza:

A canesten gombaölő. Minek az popsira?

Mindenesetre szárítsd, hogy ne legyen bepálva.

2009. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
azt mondta ilyenkor gombás is lehet.minden esetre köszönöm a megtisztelő válaszokat és hogy ennyien probáltatok segiteni.most alszik ha fel kel le kenem kamillával és el megyek neugranorman kencét venni köszi lányok
2009. aug. 16. 14:19
 19/24 anonim ***** válasza:

miért lenne erős a sudocream?? mitől erős?? nekünk 15 hónapos a kisfiunk és az elejétől azzal kenjük, minden peluscserekor és sosem volt még bőrpirosodás sem rajta.

szerintem jó krém.....de kinek mi.

2009. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is így jártunk az első fogak bújásakor. Itt ajánlotta az egyik anyuka (azóta is áldom őt-így ismeretlenül is) a 100% bio Weleda Calendula babakrémet. Drága de szuper. Nekünk a doki által felírt boraxos popsikrém se hozta helyre a popiját, csak ez a krém.

[link]

2009. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!