Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt tölt 4 hónapos...

Mennyi időt tölt 4 hónapos babátok a kiságyban? Azt olvastam, hogy az ágy csak alvásra való, mert ha ott is játszom vele, akkor éjjel nem akar majd aludni.

Figyelt kérdés
Eddig ehhez tartottam magam, de biztosan jól tettem? Első baba, tanácstalan vagyok.
2009. aug. 16. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek csak aludni voltak az ágyban. (Bár nem mindíg aludtak, délutáni alvás helyett néha csak feküdtek és eljátszottak)

Nappalra volt a járóka.

Valóban egyértelműbb a dolog, Igy tudja, ha beteszed az ágyba akkor csönd van és alvás.

2009. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mig kicsi volt, ébredés után játszottunk benne kicsit, de én nem nagyon tettem bele,hogy egyedül szórakoztassa magát. Most 9 hósan ha nyügös valamiért, de nincs még alvásidő, kicsit beleteszem és békénhagyom, had szöszöljön, le is higgad benne. De tényleg nem az ágy a játék szintere. Szépen alszik is benne minden gond nélkül.
2009. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az ágy csak és kizárólag alvásra jó.Az én fiam már kúszik,forog össze-vissza így a földön van,de amíg nem csinálta ezeket addig is a franciaágyon volt és nem a 60*120-as ágyában...Egyrészről nem is férne el kényelmesen,másodszor pedig sokkal több mindent lát,mint az ágyában.Egyetlen alkalommal teszem be alváson kívül,amikor reggelente porszívózok a szobában.:-)

2009. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!
2009. aug. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!