Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 4 hónapos és 1 hetes,...

Kisfiam 4 hónapos és 1 hetes, ha az ölemben van, felhúzza magát ülésbe. Nem korai ez még? Nem erőlteti meg a gerincét?

Figyelt kérdés

Úgy ültettem az ölembe, ahogy a hordozóban szokott ülni, egy pillanat alatt felhúzza magát, nézelődik és élvezi. Ma már a feje sem ingott egy picit sem. Két napja amikor először csinálta, még picit ingott a feje, de már nem. Szépen egyenesen ül. Hagyhatom neki?

A babakocsit ilyenkor lehet már félig ülő helyzetbe rakni, vagy azt csak akkor ha magától ül fel, egyedül?


2009. aug. 16. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is ebben a korban kezdett felhúzódzkodni, sőt a babakocsiban sem akart már feküdni. De én vártam 5 hónapos koráig. Még nagyon inog, de a babakocsiban csak ülve van el. Sőt a kezemben is ücsörög, pedig szerintem még nem szabadna, csak akkor ha már egyedül tud ülni.
2009. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ugyanennyi idős, de már 1 hónapja ezt csinálja. Először még nehezen ment, most már semmi erőlködés nélkül felhúzza magát ülésbe.

Azt mondják, hogy ha magától csinálja, akkor már kész rá,csak erőltetni nem szabad semmit.

2009. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen korban már elkezdik ezt csinálni. Nyilván ha nem lenne rá érett a szervezete, nem csinálná.

Én még egy kicsit (1 hónapot) nem ültetném féfekvőbe, ha kibírja. Ölben lehet néha, lányom is imádta.

2009. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor a babakocsival még várok, az ölemben meg úgyis csinálja:)
2009. aug. 16. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!