Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom egy hete töltötte...

Kislányom egy hete töltötte be a 11 hónapot, és pár napja elindult. Nem korai ez még? Nem erölteti meg a lábát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt csinálja, amit bír, amire megérett. És ha korai, akkor lefogod?? :))

Nyugi, ha ő így, éppen most érett meg rá, akkor ez van.


Unokahúgom kislánya 8 hónaposan indult el. Nem hittem a szememnek, mikor 9 hónaposan minden billegés nélkül átgyalogolt a lakáson... Az én kisfiam meg akkor volt már 1 éves, és csak akkor tette meg az első bizonytalan lépéseit.

2010. nov. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A legdiősebb lányom 9 hónaposan indult meg,két héttel később már önállóan járt!

Nem korai a te kislányodnál sem. A babák tudják,hogy mire érettek már. Van aki 9 hósan indul el,a másik pedig megváérja a 13-14 hónapot. Egyikkel sincs semmibaj.

A lábát pedig nem erőlteti meg,ha magától megy. Az árt neki,ha a szülő vezetgeti,erőlteti,amikor ő még nem akar járni.

2010. nov. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyenkor indult el. Már szalad. 14 hónapos.
2010. nov. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mi 9 hósan indultunk el akkor a 11 hó szerintem nem korai!
2010. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 10 hónaposan indult el először. Most múlt egy éves, sokszor már szó szerint fut.

Ha korai lenne a lányodnak, nem csinálná, ő azt érzi, hogy mennyit bír el a kicsi lába, hiszen másként nem is csinálná. :)

Nyugi, illetve még sem, készülj, mert hamarosan nem győzöl majd futkosni utána. :))

2010. nov. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 11 honaposan nem korai.

En azon vagyok kiakadva mikor latom hogy a gyerek meg csak 7-8 honapos es mar elvarjak tole, hogy alljon fel es tipegjen. Lehet ha en vagyok konzervativ, de en azt nem tartom helyesnek.

2010. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 11 hós korától megy! Semmi baja tőle!
2010. nov. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem, fiam is lányo is 11 hónaposan indeult el.

Fiam majdnem 8, lányom 6 hónapos 1 hetesen állt fel.

2010. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 6 és fél hós, kb két hete magától ül, és ugyanazon a napon kapaszkodva felállt, most pár napja pedig a kiságyba kapaszkodva körbe-körbe sétál. Korai? Nem tudom, a védőnőm csak ámult, de nem mondta, hogy gond lenne, de én egy picit félek, hogy O lába lesz:(, de nem tudok vele mit csinálni.
2010. nov. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. nov. 29. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!