Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó súlyban van a...

Szerintetek jó súlyban van a 7 hós kislányom? Sokak szerint nagyon-nagyon KICSI! 6700 gramm és 68 cm

Figyelt kérdés

Család,barátok szerint kicsi a kislányom!Már mászik,kúszik 4kézlábra áll és hintázik!Egy napja:

reggel szopi

10h 180-200 ml gyümi

ebéd 150 ml főzi

uzsi 180-200 ml tejpép

este szopi

Sokat nevet,barátságos.Állítólag,ha majd feláll,elindul nem lesz mit ledolgoznia és még beteges is lesz!


A dokink szerint semmi gond!


2009. aug. 15. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia az én kislányom most 10 honapos és még nincs 8 kg makk egészséges és nem vékony ő ilyen ne foglalkozz senkivel:)))
2009. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kicSI! Ne aggódj, teljesen jó!
2009. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kicsi.Az én lányom 13,5 hónapos 75cm és 8,7kg.Ő sem kicsi meg a te lányod sem.Egészséges legyen és jól fejtődjön az a lényeg.Ez nem verseny.
2009. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is pont ekkorák vagyunk minden téren!!! :))) Mindenki azt mondja milyen szép formás! Szerintem is, én nem is akarom, hogy olyan kis "golyó" legyen mint sok kis baba.
2009. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nagyon kicsi Ő,de nem is ez a lényeg.Ha egészséges vidám baba akkor nem kell azzal foglalkozni mekkora.Az egyik lányom is ilyen aprócska baba volt,és mégsem lett beteges,most sem az szerencsére.

Nem egyformák a gyerekek,eltérően fejlődhetnek még a testvérek is.Nekem az egyévesem és a 3,5 évesem között 3 kg különbség van.A nagyobbik picurka a korához, a kicsi meg nagy.A kicsire a nagy tavalyi ruháit adom rá.

Sokkal édesebbek ezek a kis apró babák mint a nagyok hidd el.Mindenki attól van oda-vissza,hogy minél nagyobb legyen a gyereke,ha lehet már születéskor legyen akkora mint egy kiselefánt.Hát szerintem ez nem is szép és nem is egészséges.Sokkal többet eszik a babád,mint az enyémek.Az biztos elég neki.

Egyébként meg csak a gyerekeket akarják sokan annyira hizlalni,hogy később fogyózhassanak szegények.

Mert mi meg minél karcsúbbak szeretnénk lenni.

Nem ellentmondásos ez kicsit?

2009. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!Megnyugodtam!
2009. aug. 15. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6hósan volt 6,70kg és 65cm
2009. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!