Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » IKEÁS etetőszéke van valakinek...

IKEÁS etetőszéke van valakinek? Tapasztalat? Stabil?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Én csak általánosságban tudom írni, hogy semmit sem szabad ilyen IKEA meg OBI meg Baumaxos mutyi boltokban vásárolni. Hol ez hiányzik hozzá, hol az, hol ez lötyög rajta, hol az. Inkább vásároljatok szakboltban ilyen termékeket. Lehet hogy kicsit drágább lesz, de inkább az legyen, minthogy a gyerek alatt összeessen.
2009. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ikeàs van,müanyag etetöszék,nekem nagyon jol birja,a kicsi is szeret benne ülni,és olcso is volt.
2009. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, nagyszülőknél ez van. Csak annyi a baj, hogy a lábai kifelé állnak, így könnyen fel lehet bukni benne, de ez is csak megszokás kérdése.
2009. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőméknek ilyen van, szeretik, bevált. Mi is ilyet fogunk venni.
2009. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ez van, és szerintem tök jó! Stabil, könnyen tiszttható, a törpe is szereti. Van akinek nem mindegy, hogy 3ezer, vagy 30ezer egy etetőszék...
2009. aug. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekünk nagyon bevált az ikeás fehér műanyag etetőszék. A kislányom két és fél éves és még mindig nagyon szereti. Nagyon stabil, mert kifelé állnak a lábai. Le lehet benne szíjazni a babát, ha nem mered otthagyni. Mi a fal és az asztal közé raktuk, így nem esünk át a lábaiban. Kényelmes is, mert van hozzá egy felfújható betét is.

Nekünk egyébként is bevált az ikea, a fél házunk berendezése onnan van. Még nem csalódtunk.

taduka

2009. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!