Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szúnyogcsípéseket mivel lehet...

Szúnyogcsípéseket mivel lehet kezelni 5 hós babánál? Milyen orrsprayt használhat?

Figyelt kérdés
megyünk nyaralni és még ezeket be akarom szerezni, arra lennék kíváncsi nektek mi vált be. Illetve 1-2 jó ötlet ami még biztosan kell. Köszi előre is...
2009. aug. 15. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A szúnyogcsípést jobb megelőzni. Patikában lehet kapni babáknak való szúnyogriasztó kencét. A babakocsira nemárt beszerezni egy szúnyoghálót. Én vittem szükség esetére Fenistil gélt. Orrdugulásra tengeri sós orrsprayt lehet használni.

Ha tehetitek, vigyetek fürdőkádat a babának. Mi nem vittünk hely szűke miatt. Ne tudd meg mit bénáztam a zuhany alatt mire lefürdettem. A kádba/zuhanytálcába természtesen nem tettem bele, még textillel is veszélyes szerintem (gombák).

2009. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen fehér rázós valami, gyógyszertárban lehet kapni, direkt babáknak van rovarcsípésre. Én úgy tudom a fenistilt nem szabad náluk használni, azt nem tudom hogy miért. Kérdezz rá gyógyszertárban, biztos tudni fogják.
2009. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő csípésre a sudocremet javasolta.
2009. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!