Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok sem vakarja a szúnyogc...

Babátok sem vakarja a szúnyogcsípéseket? Kisfiam 16,5 hnapos és hála istennek nem vakarja őket.

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére az enyém sem:)
2010. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém se, csak mutatja,hogy "bibis" olyankor bekenem neki fenistil géllel és megnyugszik. :-)
2010. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az é 2 évesem sem vakarja,pedig olyan nagy csípések vannak rajta,ö is mondja ,hogy bibis -cipész bekenem és semmi gond!

Én meg 30 éves létemre ,hülyére vakarom a csípést nem használ semmi sem!

2010. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vakarja az enyém sem,csak én.
2010. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az enyém észre sem veszi, pedig olyan csípések vannak néha rajta, hogy nekem viszket! de nem is szólok neki, "suttyomban" bekenem activátorral és másnapra elmúlik... és igen, én is szétvakarom magam...
2010. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ez az, én is felnőtt léttemre szétmarom magamat:)Mennyivel okosabbak a gyerkőceink nálunk:)
2010. jún. 29. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!