Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok anyuka van még ébren?

Sok anyuka van még ébren?

Figyelt kérdés
Mit csináltok ilyen későn? Nekem sajna apa nincs itthol, kettesbe vagyok a kisfiammal, és nem igazán jön álom a szememre.
2009. aug. 14. 23:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is imádtam Szabolcsban élni (F.Gyarmaton). De annyira nem volt munkalehetőség, hogy fogtam magam, és 18 évesen elvándoroltam a fővárosba. Aztán itt ragadtam. :)) De a hazám mindig F.Gyarmat lesz! :) Most megyek aludni, mert fázom (Hurrá, hónapok óta először!) :)) Jó éjt mindenkinek!
2009. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nocsak, nem gondoltam, hogy Borsodban is itthol van! :) (de végül is egymáshoz közeli megyék, úgyhogy azért annyira nem csodálkozom):)) jó éjt Nektek is!
2009. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Látod nem csak borsodi az "itthol".
2009. aug. 14. 23:31
 14/15 A kérdező kommentje:
lassan én is megyek aludni, mert nemsokára kezdödik a nap. jó éjt mindenkinek!
2009. aug. 14. 23:32
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig ébren vagyok kb. 1-2ig :) Kisfiacskám két éves lesz lassan, már nagyon régóta nem ébred éjjel, én meg beálltam az 5-6 óra alvásra (7kor kelünk mindig). Férjem nincs, ilyenkor élek "társasági életet" :) Msn, fórum, meg mindenféle érdekességet olvasok. Barátnőmmel azon röhögtünk, hogy minden este kétszer látjuk a helyszínelőket, mert mindig ébren vagyunk az ismétléskor is :) Mondjuk ő könnyen van, általában délig alszik, nincs gyereke. Én meg már megszoktam :) Bár azt mondják nem egészséges ilyen keveset aludni, pláne, hogy én önként teszem, ha korán feküdnék, simán alhatnék 10 órát is akár, de azt úgy érezném, hogy a drága szabadidőmet vesztegetem :D Sose értékeltem túl sokra az alvást, ez azóta sem változott, hogy gyerekem van (talán csak az első pár hétben éreztem azt, hogy pár óra alvás kincset érő lenne).
2009. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!