Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti milyen joghurttal...

Anyukák, ti milyen joghurttal kezdtétek a kóstoltatást? 10 hós a babám.

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én fiam 9 hónapos, épp ma adtam neki először joghurtot. Sima natúr joghurtba (danone) áttört őszibarackot tettem. Ha nem szereti még ha egy kicsit darabos, akkor lehet turmixolni is, csak akkor arra vigyázz, hogy ne a joghurttal együtt turmixold, mert akkor nagyon folyós lesz. Nagyon ízlett neki.
2009. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,holnap kóstolja először...akkor így mixelek neki!
2009. aug. 14. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen :) Jó étvágyat hozzá :)
2009. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Én 1 éves kor után kóstoltattam joghurtot-és jó is volt, hogy vártam vele, mert nem bírja, se a túrót, semmi tejterméket! Nem véltetlen van kitalálva az egy év.

Én gyümölcsbe tettem neki, turmixoltam.

Danon natúr activiát kizárólag.

2009. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 11 hó után adtam neki először Danone joghurtot, barackosat meg meggyeset, azért mert ezekben nincs aprómagvas gyümölcs.

A natur joghurtot nem ette meg.

2009. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én 8,5hónaposan kezdtem neki adni aktívia édes fehéret.

nagyon szereti,viszont a kimondottan babajoghurtot(nestle) nem ette meg.

2009. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
9,5 hós, a babajoghurttal próbálkoztam 8 hósan, de nem ette meg. Aztán vettem a napokban hipp duettet ( barack- túró vagy barack- joghurtos is van), ezt simán megeszi még főzi után is (220 g) desszertnek:)
2009. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A lányom jövő héten lesz 9 hónapos. Ezen a héten kapott először Danon Aktivia natúr joghurtot. Próbáltam barackkal, szilvával, gyümicukorral, és üresen is. Sehogysem ízlett neki. A kefír natúran viszont tetszik neki, így azt eszeget pár kanállal.

2009. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bio öszibarackos 9 hósan
2009. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!