Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hos a fiam napok óta eszik...

15 hos a fiam napok óta eszik pár kanállal de tényleg csak 4-5 kanálrol van szó és többet nem?

Figyelt kérdés
vajon miért?másnak is van ez igy
2009. aug. 14. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jön a foga,vagy nem fáj a torka?

Ha egyik sem ,hát nálunk a lányom 13 hós,ő azóta csinálja,amióta darabos dolgokat pl fél szilva fél barack elnyammog ,kezében akar fogni mindent,de ugye a főzit csak meg kell valahogy egye,én egy másik kanalat adtam a kezébe,hogy azzal elvan ,így valahogy elfogadja az én kanalamat.De lehet nálatok is ez van, a fiad egyedül akarna enni,vagy észrevettél ilyesmit?

2009. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nálunk az van hogy még nincs foga,lehet hogy az jön de nem sir éjszaka nem venném nagyon észre hogy fogzik.darabosat adok neki én is mert fog nélkül sok mindent el rág,hááááááááááát nem tudom mi van.mondjuk 11.5 kg ugyhogy nem vékonyka.majd lessz jobb is gondolom
2009. aug. 14. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 16 hónapos van 16 foga és mindent meg eszik egyedül és már mindent eszik amit mi és elég jó étvágya van szerencsére
2009. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az jó örülök neki de nem nyugtatott meg sőt kicsit szemre hányónak tünik,ha nem igy van sorry
2009. aug. 15. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!