Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem irigykedtek a sok kismamára?

Nem irigykedtek a sok kismamára?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a terhes rovatot,és olyan fura érzés önt el közben.Úgy hiányzik a nagy pocakom,ahogy rugdosott,a várakozás a szülésre,a készülődés,vásárolgatás.Imádtam terhes lenni,meg szülni is.Szerencsére a terhességem is csodálatos volt,meg a szülésem is.Előttük még ott van minden,amiből mi már jócskán kifele tartunk.11 hónapos az életem,őt imádom a világon a legjobban,félreértés ne essék,csak jó volt pocisnak lenni,meg kicsit elszomorít,hogy mi már kezdünk nagyon önállósodni.Minden nap újat mutat,és teljesen oda vagyok érte.Tegnap előtt kezdett el egyedül menni,és olyan rossz,hogy már úgy érzem,kevésbé van rám szüksége.Etetni se igen engedi magát,mert egyedül akar,szeretgetni akarom,akkor már nem nagyon hagyja,mert inkább megy a játékaihoz,és ez egy kicsit elszomorít.nekik meg még minden előttük van.Jó volt na...
2009. aug. 14. 14:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én nem nagyon.Nagyon rosszul indult a terhesség,amit nem kívánok senkinek.De imádtam terhes lenni,de a vele járó sok nyügit elhagynám.Szóval irigykedni nem irigykedem,de szép emléket örzök.és igyekszem csak a szépet emlegetni.
2009. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem irígykedek. Sőt, őrült büszkén hozom viszem a babámat. Már ne haragudj, hogy megkérdezem, de ha ilyen nosztalgiád van, miért nem vállalsz még egy gyereket?
2009. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!