Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem irigykedtek a sok kismamára?

Nem irigykedtek a sok kismamára?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a terhes rovatot,és olyan fura érzés önt el közben.Úgy hiányzik a nagy pocakom,ahogy rugdosott,a várakozás a szülésre,a készülődés,vásárolgatás.Imádtam terhes lenni,meg szülni is.Szerencsére a terhességem is csodálatos volt,meg a szülésem is.Előttük még ott van minden,amiből mi már jócskán kifele tartunk.11 hónapos az életem,őt imádom a világon a legjobban,félreértés ne essék,csak jó volt pocisnak lenni,meg kicsit elszomorít,hogy mi már kezdünk nagyon önállósodni.Minden nap újat mutat,és teljesen oda vagyok érte.Tegnap előtt kezdett el egyedül menni,és olyan rossz,hogy már úgy érzem,kevésbé van rám szüksége.Etetni se igen engedi magát,mert egyedül akar,szeretgetni akarom,akkor már nem nagyon hagyja,mert inkább megy a játékaihoz,és ez egy kicsit elszomorít.nekik meg még minden előttük van.Jó volt na...
2009. aug. 14. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem normális, hogy már most ezen aggódsz, szegény mi lesz vele kamaszkorában... Amúgy én ugyan nem irigylem őket, szenvedjenek ha akarnak, én nem akarok terhes lenni :D
2009. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

:)))

nekem a terhesség nem hiányzik, mert gázos volt eléggé. para, para és para, h egészséges lesz -e a fiam. na meg a szülés is... indított volt, sok nehézséggel. a fiam 15 hónapos, már megint bújós. igen, mikor elkezdenek menni ,az nagy törés.:))) meghát akkor nem kell anya, csak ha borulás van. de megváltozik ez is, ne félj.

egyébként már néha elgondolkodom 1 újabb babán, de félek tőle. ez a terhességem nem hiányzik még egyszer.

2009. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Szia!Igen, én is néha irigykedem , ha meglátok egy-egy pocakos kismamát. Nekem nagyon sok stressz volt a terhesség alatt, 3 babát elvesztettem előtte, és féltettem, sokszor szó szerint rettegtem hogy őt is el fogom...De megszületett és egészséges 7 hónapos kisfiú. Szóval átérzem amit érzel, imádtam hogy a pocimban volt és rugdosott. Majd egy-két év múlva újra átélhetem talán, akkor szeretnénk tesót. Ti hogy vagytok vele? Mikor lesz tesó?
2009. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Én az elejétől fogva végig hánytam az egész terhességemet, de mégis úgy visszamennék pocis időszakba. Olyan jó érzés volt mikor majd kibökte az oldalamat /igaz akkor nem ez volt a véleményem/. Nekem 5 hónapos a lányom, de mégis olyan jó látni a pocis kismamákat, mindig mondom is a férjemnek h úgy irigylem őket :) Gondolom neked most esett le h milyen nagy léptékben nődögél a babád és azért vannak ezek a frusztráló érzések. Ebbe is bele kell szokni, hiszen ez az élet rendje, hogy felnövünk, de attól ugyanolyan szüksége van rád mint eddig és ugyanúgy szeret mint eddig, csak már megcsinál egyedül dolgokat amiket eddig neked kellett.
2009. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem.

A terhességem végig rossz volt, állandó csontfájdalmaim voltak, stb. Az utolsó hetekben találtak a picurnál valamit, nem tudták mi az, igy az rettegésben telt, alig vártam, hogy megszülessen, szerencsére semmi gond nem volt. Az első terhességem is veszélyeztett volt, szóval nekek nem hiányzik egyáltalán.

Az én lányom is 11 hónapos, és annyira anyás, hogy hogy nem tudok nélküle kimozdulni sem. Ma voltam fodrásznál, de már szaladtam is haza mert ordított utánam.

És már nekem hiányzik egy kis "kicsapongás" is. Nem kezdeném előlről :)

2009. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ugye milyen jó volt:) mi is pár év múlva,előbb nem.minden jót
2009. aug. 14. 14:12
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Furi, mert nekem is hiányzik egy kis "dorbézolás" a barátnőkkel, jó fejfájós másnappal :) meg hiányzik a hason alvás, mert a 7 hós fiam még mindig cicizik, így az is kilőve még; meg a munkám is kezd hiányozni (nagyon szeretem a munkámat és munkatársaimat is), ugyanakkor nagyon "irigylem" a most babavárókat, én is imádtam terhesnek és kismamának lenni is :) simán kezdeném előről :)
2009. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Én hál égnek megint átélhetem, 11 hetes vagyok a 14 hós lányom mellett.

Imádtam a terhességet, nekem is csoda volt, meg a szülés is-alig várom megint!

Sajna ezt már annyira nem tudom kiélvezni, mint az elsőt, hisz leköt a lányom, de igyekszem:-)

Engem is mindig elmosolyít, ha látok egy terhes nőt, mert egyrészt egy csoda, másrészt még nem tudja, amit én már igen:-)

2009. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én is nagyon élveztem a terhességem minden percét, azt a 8 hónapot, mert a kislányom 1 hónapot elvett tőlem mivel előbb érkezett. De sokkal jobb igy, mert feltehetőleg az utolsó 4 hét már nem lett volna annyira élvezetes. És igy az utolsó hetek szenvedése helyett már a kezembe tarthattam őt. :-)
2009. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%

Háááát! De igen! Én irigykedek:) Attól függetlenül,hogy mind2 terhességemmel voltak gondok jó érzés volt pocakosnak lenni:) 3 év van a gyerekeim között,kicsit még várni akartam a 2.-kal,de körülöttem egyre több ismerősöm lett kismama,így kicsit az "irigykedés" is segített rávezetni arra,hogy szeretnénk tesót:) Lányom most megy szeptembertől oviba,rossz érzés,hogy már nincs rám szüksége annyira mint ezelőtt,szerintem engem jobban megvisel az óvodakezdés,mint őt,mert ő már nagyon várja!

Hát ez van,ez az élet rendje! Imádom őket,de nem majomszeretettel.Engedni kell nekik már pici koruktól,hogy önállóan menjenek az úton,csak terelgetni kell őket néha:)

2009. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!