Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit megy a tv 1 év körüli...

Mennyit megy a tv 1 év körüli babátok közelében?

Figyelt kérdés
Sokaszor van úgy, hogy bekapcsolom a Bebé-t és oda-odales, miközben játszik, vagy "szerel" a szobában épp valamit. Ti mennyit hagyjátok tv-zni?
2009. aug. 14. 13:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az 1 év körüli babád miért kellene mindenhova magaddal cipelni? Nem tud mászni? Nekünk nem volt kiságyunk, járókánk sem,a lányomat születés óta mindenhova vittem magammal(még a wc-re is). Most már mindent tud, hogy mi hol van és nem tekeri le a wc-papirt sem, hanem tudja az is mire való.

17 hónapos és még nem volt gond a házimunkával sem, mert együtt mossuk fel a követ, takaritunk, teregetünk, krumplit-répát pucolunk, reszeljük az almát, főzünk,mosogatunk.

2009. aug. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De járni is tud, a gond csak az, hogy porszívózni pl nem akarok mellette, az atkák miatt, a fürdőszoba takarítás sem épp a legjobb játszótér, mikor tiszta vegyszer minden és néha még én is fulldoklom. Főzni sem szeretek úgy, hogy a lábam alatt van, mert balesetveszélyes. Ezen kívül ha ott vagyok csimpaszkodik belém és üvölt, hogy vegyem fel:-S Amúgy egyedül jól elvan, azóta bababiztossá tettem neki egy szobát, amit ilyen "vészhelyzetekben" be tudok vetni. Amúgy sem szeretném még a budira is magammal vinni, mert nekem is kell magánélet/legalább ennyi/, meg szretném, ha egyedül is tudna létezni. Köszi a válaszokat!
2009. aug. 16. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!