Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit megy a tv 1 év körüli...

Mennyit megy a tv 1 év körüli babátok közelében?

Figyelt kérdés
Sokaszor van úgy, hogy bekapcsolom a Bebé-t és oda-odales, miközben játszik, vagy "szerel" a szobában épp valamit. Ti mennyit hagyjátok tv-zni?
2009. aug. 14. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs babám viszont van egy 3 éves öcsém akinek minden meg volt engedve, tapasztalatból mondom h ne engedd sokat tv-zni mert rá szokik későbbiekben és nem tudod levakarni a tv-ről.

Nálunk a nappaliba vagy thomas a gőzmozdony megy egésznap vagy a jetix, minimax :):)

2009. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy éves a lányom, reggel a reggeli műsor megy, amiben az időjárás-jelentés az, ami érdekli a picit:) Aztán csak este van tv, amikor ő már alszik.
2009. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nálunk is be van kapcsolva, aztán megnézi az állatos reklámokat, v az állatos mesét 1-2 mp-ig, de csak oda odales. szóval nem viszi túlzásba.
2009. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nálunk az a baj, hogy ha olyan feladatom van, mint pl mosás, ágynemű áthúzása stb. csak úgy tudom egyedül hagyni a járókában ha megy a tv, márként kiüvölti a lelekét is, amíg végzem. Remélem nem szokik rá nagyon...
2009. aug. 14. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is megy a tv,de a lányomat nem érdekli.Néha ránéz és kész.18 hónapos.
2009. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
vidd magaddal amikor csinálsz vmit. ágyneműhúzás baromi érdekes dolog ám, a fiam is nagyon bírja:))
2009. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk egész nap az MTV megy a (zenecsatornára gondolok). Nagyon imádja a fiam, 1 éves, de már régóta észrevettük, hogy szereti a klippeket. Ha a kedvenc száma megy odatotyog a TV elé és táncol. Zabálnivaló...
2009. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is azt mondták ne engedjem, mert rászokik. Mivel sokat vagyunk kettesben és volt/van egyéb dolgom is, néha bekapcsoltam a bebe tévét 10-20 percre. Eleinte érdekelte, örült ha ment és nézte. Most 14 hónapos, de úgy 2 hónapja egyáltalán nem nézi, hiába kapcsolom fel, vagy teszem más csatornára, olykor ránéz, de nem áll le nézni. Sokkal jobban szereti a könyveket, azokat szedi le a polcról és nézegeti...

2009. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmenyit nem megy. Nincs Tv, van mese, mondóka, tánc, éneklés, minden más helyette.

2009. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mindent megpróbáltam, de képtelen vagyok mindig magammal cipelni, főzni, porszívózni, wcre és sorolhatnám:-( Az a napi kb fél óra, amit aktívan nézi meg csak nem fog ártani neki.
2009. aug. 14. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!