Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdhetem el a gyümölcsö...

Mikor kezdhetem el a gyümölcsöket adni? 3hóhapos múlt a kisfiam. Igaz, hogy mindenre az van írva, hogy 4hónaptól, de annak idején a lányom már almát, őszibarackot evett 3hónaposan. Miért lett ennyire kitolva?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél éves korig csak szopit vagy tápszert ajánlanak, mert rájöttek arra, hogy ezekből (legalábbis a szopiból biztosan) több tápanyagot és vitamint tud felhasználni a szervezetük, mint bármilyen gyümölcsből vagy egyébből.
2009. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nyugodtan etetheted úgy a kisfiad, mint annak idején a lányod.
2009. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos korban kezd termelődni egy enzim ami segít a kaját feldolgozni. azért lett eltolva mert nagyon sok az allergiás ember. vegyszerek hasonlók. ha nem akarod hogy felnőtt!!! fejjel allergiás legyen a mostani szabályok szerint etesd:)
2009. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy etesd mint a lányodat annak idején. Mi is 3 hónaposan kezdtük, orvos és védőnő tanácsára.
2009. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az én babám 2,5hós és adtam neki már a mult héten almát meg őszibarackot lepaszírozva uzsinak
2009. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!