Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes venni a babának...

Mikor érdemes venni a babának kis biciklit vagy triciklit? Mikortól tudja használni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Van olyan tricikli, aminek van lábtartója, tolókarja, leesésgátlója (ezeket le lehet szerelni) és később pedállal lehet hajtani. Az ilyen típusút már akkor lehet használni, ha már stabilan ül a gyerkőc, az enyém 11 hósan kapta és imádja. Kapott előtte lábbal hajtós motort, de azt még most kezdte el hajtani, kicsit korai volt. Pedálozni szerintem olyan másfél éves korban kezdenek megtanulni (de ez tényleg csak az én megfigyelésem, lehet nem így van).

Ilyesmire gondolok: http://www.youtube.com/watch?v=7qltgQuIK10

2009. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi,én is pont erre gondoltam.A Tesco-ban is lehet kapni,esetleg vett ott valaki ilyen triciklit?Meg van vele elégedve?1 éves kislányunknak keresunk ajándékot.
2009. aug. 14. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi 1 éves korában vettünk neki ilyet:

[link]

2009. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A tescosat nem ismerem, de mi is nem rég vettünk igaz használtan de imádja a gyerkőc.16hós
2009. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] ilyen a mienk nagyon szereti.
2009. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a 2 éves lányunknak most vettünk biciklit, a Hervisben. Tekerni még nem tudja, csak ül rajta, de nagyon élvezi. "Seprünyeles akció":)))))))!
2009. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!