Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes triciklit venni? Ki...

Érdemes triciklit venni? Ki tudnánk használni?

Figyelt kérdés

Most 14 hónapos.

Internetről honnan lehet jókat rendelni?

Újat szeretnénk.


2010. jún. 14. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a Tescoban vettünk tolónyeles triciklit. 5.000Ft körül volt az ára. Nekünk nagyon bejött, olcsó, de jó minőségű. A több tízezres beülős, napfénytetős triciklit nem vettük meg, mert nem bíztam benne, hogy kihasználnánk. A lányom 4 éves, de még mindig a "kisbikkilivel" jár óvodába, annyira szereti...
2010. jún. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most akarok venni egyéves lesz, olyat aminek van lábtartója, korlátja amiből nem esik ki.Pikoló tricikli,kicsit drága, de majd eladom utána.Az én kisfiam imádja,van itthon egy csajos, csak azon fogni kell le ne essen.
2010. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugodtan vegyetek, még sokáig jó is lesz neki.

[link]

Itt szuper jó kis járgányok vannak és nem is nagyon van ilyen fajta olcsóbban máshol sem.

2010. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!