Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az első két foga úgy jött...

Ha az első két foga úgy jött ki, hogy észre sem vettük, akkor van remény, hogy a többi is így fog?

Figyelt kérdés
Van olyan köztetek, akinek nem sok gond volt a későbbi fogak kijövetelekor a gyerekkel? (sírás, láz, fájdalom, éjszakai ordítás, stb.) Már előre félek ezektől. (most 8,5 hónapos)
2009. aug. 13. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk az első 2 fog észrevétlenül 1 nap különbséggel jött ki. Viszont már 2 hete szenvedünk a 3 foggal és még mindig nem jött ki. :(

2009. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj, szegényke. :( És a szenvedés miben nyilvánul meg? Nyűgös? Sír? És éjjel van nyugalom legalább? (csak hogy mire készüljek) :)

Köszi, h válaszoltál.

2009. aug. 13. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az első kettőt észre sem lehetett venni. a MÁSODIK KETTŐNÉL NAGYON NYŰGÖS VOLT. a TÖBBINÉL SZERENCSÉRE NEM, VISZONT FOLYAMATOSAN JÖN KI. mOST TARTUNK A 10-nél és kb. 2 hónapja folyamatosan hasmenése van. Tuti a fogától, mert már mindent kivizsgáltattunk.Sok szerencsét:))
2009. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a választ, ez nem hangzik rosszul! (leszámítva a hasmenést, mielőbbi gyógyulást kívánok a picurnak!) Ezzel a változattal én is elégedett lennék. Nem tudom, mennyi idő fog eltelni a 3-4 fogig, de az első kettő már kint van egy hónapja, jó nagyok is már! Eddig nem nyűgös, semmit nem látok rajta.
2009. aug. 13. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:

A fiamnal az elso hat fog jott mindenfele negativ tunet nelkul, talan annyi volt, hogy neha egyszer megebredt ejszakankent.

A hetedik es nyolcadik fog viszont szenvedosebb. Tobbszor ebred, a hangulata ugyanolyan jo, mint maskor, de neha keservesen felsir, alig tudom megnyugtatni, de ha sikerul, akkor megy minden a megszokott modon. Par percig, vagy egy-ket oraig es ismet sir.

Hasmenes is bejatszik.

En ugy tudom egyebkent, hogy az elso metszofogak meg johetnek kulonosebb tunet nelkul, de a szemfogak es a ragofogak szinte kivetel nelkul fajnak.

2009. aug. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Neked is! :) Akkor remélem a legjobbakat, és kívánom Nektek is ugyanezt! :)
2009. aug. 14. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!