Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig szükséges tápszert...

Meddig szükséges tápszert adni a Babáknak? Mindenki mást mond. :- (

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves múlt.Reggelire és vacsira tápszert kap,napközben néha szopizik még,de ez a tejci már kevés lenne egy étkezésre. Meddig van szükség a tápszerre???
2009. aug. 13. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem decemberben lesz a lányom 1 éves. Elhatároztam, hogy januártól megkóstoltatom vele a feles (2,8-as) tejet, és ha ízlik neki, akkor azt fog kapni. Tudom, mindenki azt mondja, egyen tápszert 2-3 éves korig, de én már nem akarom táppal tömni. Amúgy is elég kis hurkás... :( Szóval nálunk én döntök. :) Ha ízlik a tej, kapni fogja. Ha nem, a tápszert.
2009. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Legalàbb egy éves koràig,utàna pedig lecsökkentve,még 14 honapos koràig napi 2-szer adnék neki.

Reggel,és este.

2009. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ez meggyőződés, h tejet, v tápszert adsz -e neki 1 év után. de a napi fél liter tejre 3 ves koráig szüksége van.
2009. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom 9 hónapig szopizott, utána 1 éves koráig reggel és este tápszert kapott. Nem nagyon szerette, max. 80-100 ml-t ivott belőle. Aztán 12,5 hós korában megkóstoltattam vele a tejet. Háát, azt imádja!!! Úgyhogy azóta csakis házi tejet kap (nem boltit!) forralva és simán megiszik naponta fél litert!


15 hós kislány anyukája

2009. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan elhagyhatod, és bevezetheted a rendes tejet. De szerintem nem leszel okosabb, mert mint látod itt is mást mond mindenki:(
2009. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!