Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki ez év februárjában szült,...

Aki ez év februárjában szült, milyen a babátok? Miket tud? Kisfiú, kislány? Van már fogacska, tud ülni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kislányom február 28-án született.

Van már 3 fogacskánk.

Ülni még nem tudunk.

3350 grammal született most 8300 gramm.

Forog hátról-hasra, hasról-hátra nem akar.

Visongat,

kúszna(tolja a fenekét felfele),

ha fogom a kezét ülésbe felhúzza magát,

lábaival játszik,

mindenféle csörgőt, rágókát szeret, a szájába veszi, rágcsálja,

már nagyon ügyesen eszik kanállal, mindent, amit lehet

kb, ennyi.

De minden nap meglep valami új dologgal.

2009. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Február 20-án született a kislányom. Most 8450 gr, még nem eszik mást mint anyatejet. Az alma és barack elől gondosan bezárja a száját. Forog, hasán próbál kúszni, még nem igazán megy, ülni még nem tud. Sikongat, kacag, mosolyog, köhécsel (mármint direkt csinálja mert jó móka), modnja, hogy emma és mamma, ezt akkor ha fáradt, mindent megfog, kézben szeret a legjobban.

Foga még nincs, napjában 3-szor alszik pont 30 percet, éjjel 8-tól reggel fél 9-ig egy szopival alszik. Egy tündérke. Most ennyi jut eszembe.

2009. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
február22.én született kislányom 3450g,54cm-el most 7660g és 66cm...nagyokat kacag mosolyos gőgicsél főleg a kutyáknak azokért meg van veszve na és apáért neki különösen hosszan gőgicsél,ülni még nem tud egyedül de próbálkozik nagyon ide-oda forog de a hasról hátra nem mindig sikerül egyedül el tud játszani 15-20percet (ha jó napja van)szeret sétálni ,nézelődni,imádja a vizet(járunk usziba)fogacska még nincs a felső íny be van duzzadva szeret a lábával játszani cuppogtatja nagy lábujját,mindent a szájába vesz,a zoknit mindig leveszi a lábáról,stb...lehetne írni róla egy tündér
2009. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Február 23-án született a kislányom 3500gr,54cm.

Most 7200gr, 69cm.

Forog hátról hasra és néha visszafelé is. Kúszni szeretne, de mindíg sírás a vége mert ugye még csak 2cm-t halad előre negyed óra alatt és ez nem tetszik neki.Ha felültetem, megmarad és támaszkodik úgy 20mp-ig, aztán eldől, de nem rőltetem, majd ha magától csinálja az lesz az igazi.Ha megtud kapszkodni valamiben akkor félig felhúzza magát. Nagyokat nevet, sikongat, Ő is nagyon szereti a kutyákat. Valamiért egy hete alig beszélget :o(

Van olyan nap hogy csak nevet és sikít, de semmi grrr vagy bubányá... Kanállal nagyon ügyesen eszik, a tízórait és az uzsonnát már kiváltottuk, a reggeli,ebéd és vacsora szopi. Szoktunk úszni a nagykádban,azt imádja, a sima fürdéssel viszont szeret gyorsan végezni.

Azt hiszem ennyi :o)

2009. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én 9-én szültem 3170g és 53 cm volt a lányom akkor most 7800g és 69 cm ül forog van 4 foga sikít meg mindig nevet kacag játszik elvan egyedül is
2009. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
11:31 vagyok. ügyesen kuszik a lányom és nagyon szépen eszik mindent kanállal
2009. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
26-án születtet a fiam.Már magától felül,majdnem feláll nem sok van hátra.fogacska még nincs.Ha kell valami azt lehet érteni,hogy adi ha nem kell akkor nem-et mond tisztán. kanállal szépen eszik.4200g-mal és 59cm-rel születtet most 9000g és 68cm.az alvással egy kicsit gondba vagyunk éjszaka de kezd javulni.nagyon gyorsan mászik.1-1,5 órát egyedül képes játszani napjába többször.
2009. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia! Kisfiam február 22-én született. 4320 grammal és 58 centivel. Mi még csak 7500 gramm és 69 centinél tartunk. Fogacskánk még nincs, ülni még nem tudunk.

Szintén forog hátról-hasra, hasról-hátra, hason körbe, visongat, kúszna(tolja a fenekét felfele), ha fogom a kezét ülésbe felhúzza magát, lábaival játszik,

mindenféle csörgőt, rágókát szeret, a szájába veszi, rágcsálja, kósotaltatásnál tartunk. Alma, barack, burgony és a répán vagyunk túl. Étkezést még nem váltottam ki. Mostanság kezdett el hason megtámasztva ringatózni és már beszélget.

2009. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Előzőtől kérdezném, hogy biztos ez évben született a babája? Ha igen, akkor nagyon ügyes.

Az én kislányom február 26-án született Győrben. 2950 grammal és 50 cm-el, most 6 kg és 70 cm, hosszú baba. Hátáról hasára forog már egy hónapja, de hasáról hátára még csak most kezdte pár napja. Még nem mászik, a kiságyban próbálja a popóját emelgetni, ha hason van. Fogacska még nincs, most szenvedünk vele, napok óta keveset alszunk éjszaka. :( Szerencsére nappal bepótolja, délelőtt és délután is alszik kb. 2 órát. Szeret mindent a szájába tömni, rágja, gurgulázik vele. Állandóan mosolyog mindenkire, hangosan kacag. Főleg, ha apa megérkezik, akkor repül a karomból apához, nyújtja felé a kezecskéit. Tápszeres, a gyümölcsöt nem szereti, főzeléket már eszegetünk. A tejpépet is nagyon szereti.

Egyébként az éjszakákat végigalussza kb. 1 hónapja.

Imád pancsolni, születésétől fogva szereti a fürcsit.

És a te gyermeked mekkora? Mit tud már?

2009. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már nem előző :) 13.00-tól kérdeztem, bocsi.
2009. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!