Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja a babám ezt?...

Miért csinálja a babám ezt? Ez lenne a dackorszak?

Figyelt kérdés
A fiam 1 éves lesz. Mindenért hisztizi. Állandóan a gatyámba kapaszkodik, mindig velem akar lenni. A székbe kapaszkodik, ha eszem és nem hagy enni, mert fel akar kéreckedni. Ha eltűnök a látószögből, egyből rázendít. Mindig utánam jön, még a wc-re is. Talán szeparációs szorongás???
2009. aug. 12. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

SZIA FÉL HOGY ELMÉSZ, TÚL LESZ RAJTA EGY KÉT HÓNAP MÚLVA ADDIG MEG VIDDD MAGADDAL MINDENHOVA VAGY HA NEM TUDOD AKOR MEG BESZÉLD MEG VELE MEG FOGJA ÉRTENI NE FÉLJ


KITARTÁS

2009. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszodat! Azért még írjatok!!!
2009. aug. 12. 16:47
 3/4 anonim válasza:
66%
Szerintem,mikor ezt csinálja,ne vedd kézbe,inkább ülj le mellé a talajra és próbáld elterelni játszással a figyelmét,vagy azzal,hogy adsz pár falatot a szájába,ha most nem szokja meg,hogy az anya nélkül ki kell neki birni pár percet vagy orát,akkor késöbb már nagyon nehezen fogsz tudni kimozdulni a kicsi nélkül,és az nem jó. 1-évesen a gyereknek már van annyi esze,hogy megtanulja. Tudom nem olyan könnyü,mint ahogy ezt leirtam,de kitartás,és türelem a babuskához.
2009. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha menned kell valahova akkor kiszöksz a lakásból, az unokaöcsémnél is igy kell mert ha észre veszi hogy az anyja elment egyböl elkezd ordítani, akkor ha én vigyázok rá egy ideig hagyom sírni, utánna elterelem a figyelmét. És már egésznap nem is keresi az anyját.
2009. aug. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!