Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első jármű bébitaxi vagy...

Első jármű bébitaxi vagy kismotor?

Figyelt kérdés
Éppen járni tanuló 15 hónaposnak.
2012. nov. 5. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

4 kerekű motor :-)

de én csak akkor vennék neki ha már nem borul lépten-nyomon a gyerek vagyis stabilan tudd már járni

nem borul fel olyan könnyen mint a 3 kerekű - azt majd ha azzal jól megy

2012. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lányom 16 hós lesz. 1 éves kora óta jár, van mind a kettő nekünk. Egyik se izgatja. Ráül, de nem megy vele, pedig tudja, hogy hogyan kell.

Van olyan gyerek, aki nem motoroznik.


De szerintem először bábitaxit vegyél esetleg használtan és otthon próbálkozzatok.

Mivel még borulékony, lehet, hogy nem fogja nagyon élvezni. Vagy egyikről se fog leérni a lába normálisan.

2012. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy minden bébitaxi ugyanolyan-e, de az én fiam kapott egyet a mamájától. Elég drága átalakítható (hinta/bébitaxi) volt, de az volt vele a baj, hogy amíg kicsi volt, addig az ülése volt nagyon széles, nem ért le a lába, mikor már átérte, akkor meg hajtani nem tudta, aztán meg alacsony lett, azért nem tudta használni. Ott náluk az udvaron jó volt, de amúgy nem vettem volna meg. Mi egy 4 kerekű motort vettünk, az elég stabil, nem borul olyan könnyen, mint a 3 kerekű. Ilyen: [link] Ezzel nagyon sokáig ment a fiam, nagyon szerette. :) 1 éves kora körül kapta, ő akkor el járni. A legegyszerűbb egyébként, ha elviszed és ráülteted. Mi is azért vettük meg, mert a játszón volt a kis barátjának és azon már ücsörgött, próbálgatta. Kényelmesen ült rajta és hamar megtanulta hajtani is. Aztán 2 éves kora körül kapta ezt: [link] mert ennek is elég széles kerekei vannak, strapabíró járgány.
2012. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!