Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának bébitaxi...

9 hónapos babának bébitaxi vagy tricikli?

Figyelt kérdés

Nincs 20-30 ezer ft-om rá úgyhogy csak használt érdekel, de kérdésem az lenne hogy ha nem olyan ügyes, fejlett (csak nemrég kezdett egyedül felülni, 2 hete mászik csak előtte csak forgott) Nem ül túl biztosan meg, eldől még erre arra.

Van ez a szülő által tolható lábtartós bébitaxi, körbe kerettel, olyat érdemes venni neki?

Vagy triciklit vegyünk aminek nincs kerete csak biztonsági öve? (szintén sülőkormányost).

Velünk egyidős babáknak mind triciklit vettek már, de ők ilyen szuperbabák, hogy 6 hónaposan másztak, ültek, 6.5 hónaposan, 7 hónaposan felálltak és már kapaszkodva közlekednek a bútorok mellett.


2012. máj. 13. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs lemaradva a kicsi. Ez teljesen normális. Ő az átlag, ne ess pánikba. Pár nap és biztosan fog ülni ne aggódj. Se taxit se triciklit ne vegyél neki, majd csak ha eljár. Árulnak használtan fisher-price járássegítő vízilovat ami szedi a kockákat ha tolja a kicsi, ha lehajtod rá tud ülni mint a bébi taxira. Nagyon praktikus, nekünk bevált. Az én fiam 13 hónaposan járt el. A doktornő azt mondta, hogy ez teljesen normális.


[link]


[link]

2012. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én fiamnak egy nem körbe keretes,szülő által nem tolható,nem lábtartos 4 kerekű baby taxi-ja van vagy is én annak hivom..tök mindegy mi az.. ő 8 hónapos korába kapta,eleinte csak gombokat nyomkodott rajta (mert zenél meg dumál meg énekel)kb 2 hétig aztán mikor felállt rajta támaszkodva lépegetett és haladt..sztem az a lényeg hogy stabil legyen..állitom a fiam ennek segitségével tanult meg járni 10hónaposan már 1-2métert is megtett önállóan "puff" nélkül.. amugy most 15 hónapos már 2 hónapja ráül de még csak most kezdte el hajtani..és még csak hátrafele megy:) nem tudom milyen céllal akarsz vásárolni,hogy segitsd a mozgás fejlődésben vagy hogy tologassad és lefoglalja magát...ezt vedd alapul vásárlásnál és meg is válaszolod a kérdésedet:) remélem segitettem vmennyit!
2012. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 11 hónapos, ő még csak most ült fel egyedül, 8 hónapos kora óta stabilan ül, de eddig csak felhúzta magát... neki triciklije van , olyan amin van kis keret is, szülő által tolható, később a keret, tolókar leszerelhető, és kis pedál szerelhető rá... szerintem az ilyen a legpraktikusabb.
2012. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

jó hosszu link:) nekünk ez van,fisher price-os,nagyon praktikus!na megtaláltam a választ rá én is hogy mi a neve a miénknek amugy 2es vagyok : járás segitő, amig nem tud járni az ülő része szétnyitható és igy járás segitőként működik ha meg már jár összecsukod azülőrészt és bele is pattanhat a nyeregbe igy funkcionál "járműként" is

2012. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj igen, azt lefelejtettem hogy tologatni szeretném benne babakocsi helyett, babakocsit is használunk persze csak gondoltam ezzel mennénk a játszóig stb.

Nem tudom, erre alkalmas e az a tolókaros taxi...

2012. máj. 13. 12:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat!! És kicsit megnyugtattatok, mert tényleg annyira furcsa hogy valahogy csak ilyen ügyes babákat ismerünk ( de vagy 10et legalább) akik mind sokkal előbb csináltak mindent mint az én fiam.
2012. máj. 13. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!