Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébitaxi vagy tricikli?

Bébitaxi vagy tricikli?

Figyelt kérdés
24-én lesz 1 éves kislányunk és nem tudjuk mit vegyünk neki! Esetleg tudtok linkkel is segíteni. Előre is köszönjük!
2010. márc. 4. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a bébitaxi, azt tudja lábbal lökdösni. A triciklit nem minden kicsi tudja tekerni, főleg ha az első keréken van a pedál. Képzeld el, hogy neked kellene félig előre nyújtott lábbal hajtani.
2010. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a bébitaxival tud menni 9 hónaposan leért róla a lába, tricikliket általában másfél évesen ajánlják. Van egy ismerősöm, ő még másfél évesen sem tudja használni, mert nem éri el a pedált, van hozzá tolókar, azzal szokták tolni.
2010. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tricikli. Van lábtartós tricikli, és imádják a babák.
2010. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Erről mi a véleményetek?

[link]

2010. márc. 8. 14:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Jópofa. Ha rátámaszkodik a gyerek, akkorát esik, mint a ház (saját tapasztalat).

Egy évesnek sztem már inkább tricikli, nekünk ilyen van, 8 hós kortól használható:

[link]

2010. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem töka ari és több funkciós,bár nekünk valami kis egyszerű volt,de van triciglije is amit első szülinapjára kapott imádta,imádja,nem érte el a pedált tavaly de van lábtartó és tavaly ugy használtuk,ideén már eléri.
2010. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző nekünk is ilyen van,csak nekünk van kosár lábtartó alul
2010. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tricikli mert bébitaxi helyett inkább kismotor bébitaxi nem sokáig jó azt mondják én lányom 26-án lesz 1 éves:-) még mi sem tudjuk mit kapjon bocs az offért ti hogy készültök?
2010. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Mi rendelünk neki csoki tortát. Át jönnek öcsémék, anyukám, párom nővére, és apukája. Eszünk iszunk oda adjuk neki az ajándékot. Sok fotót és videót készítünk. Ti hogy készültök? Ajándéknak még mindig nem tudom mi lenne jó.

2010. márc. 9. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!