Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy a kisfiam már nem...

Lehet, hogy a kisfiam már nem szeret?

Figyelt kérdés
Segítsetek, teljesen ki vagyok borulva! 8 hónapos a kisfiam. Szombat óta az anyósoméknál vagyunk és mintha a kisfiam tudomást se venne se rólam, se a férjemről. Egész nap az anyósommal van, aki persze nonstop csak vele foglalkozik, játszik vele stb. Amikor őt meglátja egyből mosolyog, ha mi pl. belépünk a szobába, csak odapillant és ennyi. Mintha levegőnek nézne minket. Otthon amikor reggel felébred és meglát minket az ágyánál, egyből felragyog a kis arca. Ma reggel meg csak egykedvűen nézegetett, egészen addig, amíg anyósom be nem jött, akkor aztán mintha kicserélték volna. Félek, hogy valami végleg megváltozott benne. Szerencsére ma már utazunk haza, de rettegek, hogy mi lesz otthon.
2009. aug. 12. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret kevésbé. Te/ti a biztos háttér vagy/vagytok. Az újdonság a nagymami. Ennyi. Ha hazamentek visszaáll minden a régi kerékvágásba. Nálunk is hasonló a helyzet.
2009. aug. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj a fiaddal.Élvezi,hogy valami új van az életében,főként ha a nagymama új játékokat játszik vele.Otthon újra csak a tiéd lesz és mosolyog majd rátok is.Nem árt neki,h máshoz is szokik,nemcsak az anyukához.
2009. aug. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok volt lányok, ma már megint én vagyok a világ közepe! :D Nagyon köszönöm a bíztatást!
2009. aug. 13. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!