Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy 6 gyereket akarok?

Baj, hogy 6 gyereket akarok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van, lesz anyagi erőd, hogy felneveld Őket akkor gratulálok az elhatározásodhoz.
2009. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem, ha úgy gondolod (sőt biztos vagy benne), hogy a megfelelő anyagi támogatást is meg tudod nekik adni, és nem pedig egy 40 m2-es panelba akarod szülni őket, nettó 80.000-s fizetéssel.
2009. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nem baj, feltéve ha fel is tudod őket nevelni és érzel magadban elég erőt és kitartást mindegyikhez. Általában csodálom a sok gyerekes anyukákat.
2009. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 6-ot akartam. Most hogy van egy és jön a második, lehet hogy már csak 3-at szeretnénk. Az igazi ok inkább a felnevelésük, iskoláztatásuk. Én szerencsére mindent megkaptam a szüleimtől amire csak szükségem volt, szeretném megadni a gyeremekeimnek is. A 6 lehet hogy egy kicsit sok e téren, de ha a pénz nem lenne akadály, belevágnék.
2009. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha van miből felnevelned őket akkor nem baj. :) Én annak is nagyon fogok örülni ha az egyszem kisfiamnak mindent meg tudok adni amire szüksége van. Iskoláztatás, ruházás, etetés, ha felnő lakáshoz tudom segíteni, stb. Ezek nagyon nagyon sokba kerülnek még egy gyerekre is nem hogy 6-ra, de kívánom neked, hogy legyen elég időd, erőd, türelmed és pénzed erre a nagy családra. :)

Sok sikert!

2009. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát bajnak nem baj.Nekem van hónapos egyenlőre tuti nem szeretnék még egyet, de idővel talán jöhet a tesó.

És én ott már biztos megállok!

2009. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 7 tesóm van. :) Én vagyok a legkisebb. :D
2010. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!