Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babát beletennétek már...

4 hós babát beletennétek már esernyőkocsiba?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, hogy veszek, az egyiknek kb. 3 cm hiányzik a vízszinttől, a másik 170 fokig dönthető. Már megfordul babám, illetve ülni is szeretne. Mit gondoltok?
2009. aug. 11. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Hogy nagyon nem neki való! Láttál már ilyen kicsit esernyőkocsiban? A háta, dereka be fog süppedni, hiába "fekszik"benne, ezeknek a kocsiknak semmi stabil hátrészüK nincs. Nagyon korainak tartom. Még bőven fekve van a helye a babakocsiban, ugy 5,5-6 hóig.
2009. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sportkocsiba, ami szinte vízszintesig dönthető, 4 hónapos kortól beletehető - egy fokozatot lehet emelni rajta.
2009. aug. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem.Az én lányom 7 hónapos és még nem merem beletenni...
2009. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 9 hós és sportkocsiban utazik, nem veszek még esernyőre csukhatót.
2009. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Á, dehogy, az még nem neki való. Az enyém már 9 hónapos, stabilan ül, de esernyőkocsit még nem is vettünk neki.
2009. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tudom milyen, az enyém kinőtte a hmózest hosszában :))

én 4 hós kora óta (kb 1 hónapja) hordozóban setaltatom ki is lát, kényelmes is, és jobb is, mintha ültetném.

nem tudom mikor kell sportkocsira váltanom, de ez a hordozós módszer tökéletes.

2009. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ne vegyetek neki! Olyan babának való, aki már sokat ül! Egy éves kor alatt nem is ajánlják! Én egy óriási bababoltban dolgoztam, a legjobb márkák mind megtalálhatóak voltak, de egyikre se mondták hogy kisebb babának is vigyék csak... A kis gerincének az a legjobb minél tovább vizszintes helyzetben van. Ilyen kis babát hosszabb ideig se ültetni se nem vizszintesen fektetni nem tanácsos. Ez a picike érdeke! Ezzel még nagyon ráérsz. Ráadásul olyan puha azoknak a kocsiknak a háttámlája, az szinte semmit se tart! Ráérsz ezzel jövőre foglalkozni... A baba érdekében!
2009. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már 3 hónapos korában használtam az esernyőkocsit (Touragoo), ugyanis elutaztunk, s nem fért be a kocsink csomagtartójába a lapra csukható. Majdnem vízszintesig dönthető, teljesen meg vagyunk elégedve vele. A gyereknek nem lett baja.
2009. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hali!

Mi most vettünk, a fiam most töltötte az 5 hónapot, természetesen nem ül benne teljesen!De ezzel könnyebben mozgunk, kisebb a súlya és befér az autóba is.

És már 4 hónapos korában is emeltünk egyet a babakocsin.

2009. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!