Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi fiam 15 hónapos és még...

Kicsi fiam 15 hónapos és még nincs foga mit tegyek?

Figyelt kérdés
várjak?
2009. aug. 10. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Miért mit tudsz mást csinálni?
2009. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
igen
2009. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kedves első nagyon szép választ tudtál irni köszönöm
2009. aug. 10. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen! Az én babám pl. 6,5 hós és már három foga kint van és kettő most akar kibújni! De pont ma mondta a védőnőm, hogy van olyan babája, aki már elmúlt 16 hónapos és még nincs foga! Nem tudsz mit tenni! Türelem! :)
2009. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Első vagyok.Még annyit ha nagyon aggódsz húzd ki fogóval hogy megnyugodj:D

Máskülönben hülye kérdésre hülye válasz:)

2009. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sajnálatra méltó vagy,ha tudni akarod arra gondolta esetleg csináltassak e egy fogászati röntgent hogy a fog csírák(nem olyanok mint te)meg vannak e neki.ha nem tartod fontosnak a kérdésem nem kötelező válaszolni nekem igen is fontos.
2009. aug. 10. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
22.07-es vagyok! Szerintem a fogászati röntgen nem rossz ötlet! Beszélj a gyerekorvosoddal, biztos ad beutalót (azt hiszem kell hozzá)!
2009. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Egyetlen egy ici-pici hegy sem? Szerintem is röntgent kellenne kérni. Ha a csírák a helyükön vannak, akkor majd kibújnak, ha itt az idő...
2009. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek,van olyan ismerősőm,akinek a doki ki apró metszést csinált és igy bújtak ki a fogai.Beszélj a védőnővel,hátha tud valami okosat mondani.Mi 7 hósak multunk és még nekünk se jött ki egy sem.Vagy próbálj olyan kicsit dörzsibb dolgokat adni neki,ha rágcsálja,babám a vén krémdoboz élével is simogatta az inyét.Nem vettem el tőle mert láttam,hogy jol érezte magát tőle.De vettem neki olyan fogkefét amit direkt piciknek van,abba is van egy nagyon dörzsis vég,azt is huzogatja rajta,hátha segít neki felszakítani.De nem hülye kérdés,de hogy miért nem ugorja át,ha neki nem teszik,azt nem tudom.
2009. aug. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!