Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes kisfiam hasfájós,...

4 hetes kisfiam hasfájós, hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
Minden evés után (sajnos tápszeres) nagyon fáj a pocija, emiatt rosszul is alszik, mert mindig felriad a görcsökre. Mivel tudnám enyhíteni a fájdalmait?Tornáztani is szoktam, kipróbáltuk az Infacolt és a Mecsek teát , amiben édeskömény van, de nem igazán segít egyik sem! Ezen kívül van még valami szer, amit kipróbálhatnánk?
2008. máj. 22. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálunk is ez a helyzet, bár az én kislányom szopizik. Most 7 hetes és úgy néz ki hogy a lycopodium homeopátiás bogyó segít. 2X2-t eszik babavízben feloldva reggel és este. Belésztem egy homeopátiás doktornővel és ezt mondta, hogy ha ez nem válik be akkor még a magnesium phosphoricum segíthet. Ugyanúgy kell adni és 2-3 nap után csökkenteni az adagot majd szép lassan elhagyni, ha visszajön a hasfájás akkor megint lehet neki adni.

Remélem nektek is segít.

2008. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, remélem segíteni fog! Mihamarabb kipróbálom! Nektek is minden jót és sok sikert a tünetek enyhítéséhez!
2008. máj. 22. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van még (bár ez nem homeopatias) az Espumisan csepp. És van még vmi, aminek sajnos nem tudom a nevét, de gyógyszertárban biztosan tudják! Hülyeséget nem akarok írni, inkább nem írok semmit. De kérdezz rá nyugodtan. Ha esetleg a homeopatia nem válna, be próbáld ki! (Az édesköménytől fájhat a hasa, azzal vigyázni kell!!)


Sok sikert és jó babaázást! 3 hós kisfiú anyukája

2008. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Neked is jó babázást!
2008. máj. 22. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt a helyzet és sokmindent kipróbáltunk. Mi most ott tartunk, hogy a picit hasra fektetjük, sőt hason is alszik. Sokkal nyugodtabban alszik-pihen ezáltal, nem görcsöl annyit a pocija. (5 hetes baba anyukája)
2008. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk a Gripe Water vált be(patikában lehet kapni, talán erre gondolt valamelyik korábbi hozzászóló), 4 hetes kortól lehet adni. Mi 3 ml-t adtunk neki napi 3x, és sokat enyhített a görcsein. Szerintem csodaszer nincs, ami végleg megszüntetné a hasfájást, sokat lehet enyhíteni rajta, de csak akkor múlik el teljesen, ha kinövi.(Férjem ezen fel is volt háborodva, mikor dokibácsink mondta neki."Manapság, amikor lábakat varrnak visza és sziveket ültetnek át, egy hasfájás a bébiknél kifog az orvosokon??! :-)

Kitartást nektek!

2 és fél hós leányzó anyukája

2008. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 4 hetesek vagyunk és most kezdődtek a poci problémák, én anyatejjel etetem a picit, de nagyon mohó és túleszi magát nekünk a Sab Simplex szuszpenzió vált be szerintem kérdezt meg a gyógyszertárban, bár nekem már a kórházban mondták, hogy nagyon jó.

2008. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!