Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet adni a babónak sóska fözeléket? És céklát?

Figyelt kérdés
4,5hónapos a kisfiam!
2008. máj. 21. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 4 hós korától kezdtem a gyümölcsökkel, alma, banán, répa...stb. Amint ezeket rendese tudta enni, vagyis elfogadta, megszerette, akkor kezdtem újabbakkal bővíteni. Krumpli, sütötök...stb. szerintem olyan 6hónapos volt mire végig értünk a zöldségeken és jöttek a húsos kajcsik. Most már "mindenevő", igaz meg is nőtt közben 19 hós.

Nyugodtan adhatod neki, szépen óvatosan, egyszerre csak egy újat. lehet, hogy ma nem kéri, de pár nap múlva szeretni fogja. Az enyém mai napig bizalmatlan az új ízekkel szemben! Sok sikert és kitartást!

2008. máj. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Céklát már lehet, pucolva, karikára vagy kockára vágva kevés vízben kell puhára főzni.

Sóskát sztem csak 7-8 hónapos kortól.

2008. máj. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapig csak szoptattam, de ha már elkezdted a hozzátáplálást, akkor cékla mehet, az első zöldségfélék között (krumplival meg almával), de a sóska, spenót csak később, 7,8 hónaposan legkorábban
2008. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!